Łucznicy na start PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2011-11-29
ŁUCZNICTWO - Informacje
W dniu 26.11.2011 zawodnicy KSO rozpoczęli sezon startowy na hali. Pierwsze wojewódzkie zawody otwarcia sezonu rozegrane zostały w Teresinie.
 Najlepiej z naszych zawodniczek wystartowała Adrianna Trojan, która pomimo niskiego wyniku w kwalifikacjach nadrobiła stratę w eliminacjach i zajęła ostatecznie 3 miejsce. Katarzyna Bińkowska zajęła 4 miejsce, co jest dużym sukcesem na hali. Pierwszy pojedynek wgrany, ale w finałach zabrakło siły i zostało miejsce obok podium. Słabo wypadł Michał Wożniak, który ładnie strzelał w kwalifikacjach, lecz w finałach zabrakło konsekwencji. Michał uległ teoretycznie słabszemu zawodnikowi z Radzymina i sklasyfikowany został poza pierwszą dziesiątką. Szczęścia też zabrakło Michałowi Patrzałkowi, który po średnio wystrzelonych kwalifikacjach musiał uznać wyższość kolegi z Drukarza Gawła kucowskiego w bezpośrednim pojedynku. Michał ostatecznie zajął 12 pozycję.