środa, 2015-05-13
Informujemy, że w nocy z 3 na 4 maja 2015 r. doszło do włamania do gminnego (Ożarów Mazowiecki) baraku - szatni łuczniczej, na boisku i torach łuczniczych w Kaputach. Został skradziony cały sprzęt łuczniczy jaki sekcja gromadziła od początku swojego działania, od 2001 roku.

Informacje
wtorek, 2013-09-24
      W ostatni dzień tegorocznego lata i pierwszy dzień kalendarzowej jesieni Klub Sportowy Ożarowianka zorganizował Łucznicze Zawody o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego pod Patronatem Starosty Powiatu Warszawskiego-Zachodniego.

czwartek, 2013-06-27
Tegoroczny turniej MMM Supraślu (15 czerwca 2013 roku) okazał się dla naszych młodzików bardzo szczęśliwy. Najpierw Nasza Weronika Bińkowska zajęła 3 miejsce indywidualnie, a Magdalena Cichal 8 miejsce. Później zespołowo nasze dziewczynki  w rywalizacji wojewódzkiej zajęły II miejsce. Jest to bardzo duży sukces naszych  młodzików.

Mniej szczęścia mieli w turnieju kwalifikacyjnym nasi kadeci. Szymon Skowroński po bardzo wyrównanej walce zajął 5 miejsce – najwyższe z odpadających, a Antonina Borys miała podczas zawodów liczne kłopoty ze strzelaniem i jej wynik został sklasyfikowany na 12 pozycji. Miejsca kwalifikujące to pierwsze trójki. Ożarowscy łucznicy będą musieli wybrać się na jeszcze jeden turniej kwalifikujący do startu w OOM do Bytomia w najbliższy weekend.

Informacje
czwartek, 2013-06-06

Bardzo udany start odnotowała nasza zawodniczka Weronika. Podczas Ogólnopolskich zawodów młodzików w Jędrzejowie zajęła 1 miejsce wygrywając 3 punktami 626 do 623 z koleżanką z Zamościa. Czwarte miejsce zajęła nasza zawodniczka Natalia przegrywając miejsce na podium 4 punktami. Zawody rozegrano w pięknej słonecznej pogodzie z udziałem 102 dzieci i młodzików.

Informacje
czwartek, 2013-05-02
W ostatni weekend kwietnia nasi luczniczy wystartowali w  pierwszej Rundzie Pucharu Zoliborza. Bardzo ładnie zaprezentowały swoją formę dziewczynki z rocznika 1999 Weronika Binkowska - srebro i Magdalena Cichal - braz. Młodszy zawodnik Lukasz Admowicz zajął w swojej kategorii 5 pozycje.  Pierwsze swoje strzaly na zawodach wykonał nasz najmłodszy reprezentant Filip.  Ostatecznie w kategorii dzieci był 15.

Informacje
W dniu 14-15 Kwietnia odbyły się pierwsze zawody na otwartych torach o€“ Puchar Polski Seniorów i Juniorów. Nasz Ożarowski zawodnik €“ Michał Patrzałek uczestniczył w Krakowie w tych zawodach. Pogoda była dla łuczników nie bardzo łaskawa €“ deszcz, wiatr. Pomimo tego nasz zawodnik ostatecznie został sklasyfikowany na 15 miejscu. Jest to jak do tej pory jego życiowy sukces w Pucharze Polski. Czekamy na II Rundę.

Informacje
czwartek, 2013-03-07
W ostatni weekend lutego nasi zawodnicy uczestniczyli w Ogólnopolskim Memoriale Karola Hibnera odbywającym się w Teresinie, który był jednocześnie Halowymi Mistrzostwami Mazowsza w Łucznictwie.  W zawodach uczestniczyły wszystkie kategorie wiekowe od Seniora do Młodzika. Największymi osiągnięciami mogą pochwalić się nasze młodziczki: Weronika Bińkowska zajęła drugie miejsce, Natalia Łuczkiewicz czwarte, a Magdalena Cichal dziewiąte. Pełne emocji były zmagania naszego Seniora Michała Patrzałka, który zajmując 12 miejsce po kwalifikacjach pokonał zawodnika z piątego miejsca i w końcowej klasyfikacji zajął szóstą lokatę.