Sukcesy łuczników PDF Drukuj E-mail
środa, 2011-10-19
ŁUCZNICTWO - Informacje
Dużym sukcesem dla naszych zawodników zakończył się ostatni rozgrywany na powietrzu Puchar Mazowsza Młodzików i Dzieci.
Weronika Bińkowska zdeklasowała swoje rywalki strzelając o ponad 200 punktów więcej i tym sposobem wygrała V Rundę Pucharu.
W Klasyfikacji Generalnej nie mogło być inaczej - Puchar Mazowsza Dzieci dla Weroniki Bińkowskiej. To duży sukces naszej zawodniczki,
tym bardziej, że od stycznia Weronika przechodzi do starszej kategorii -Młodzika.
Na bardzo wysokim poziomie skończyła się rywalizacja Młodzików starszych gdzie nasz Michał Woźniak uległ koledze z Mazowsza Teresin Adrianowi Barzycowi na poziomie 643 : 645 (72 strzały). Pomimo tego, że Michał zakończył rywalizację w V Rundzie Pucharu na 2 miejscu i to jemu właśnie przypadło zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Mazowsza.

W kategorii młodzika Szymon Skowroński zajął 6 lokatę, a Adam Krawczyk 7. U nich obserwujemy ostatnio największy postęp.
Nie startujący w finałowej rundzie Dziewulski Patryk i Florczyński Radek zajęli odpowiednio 11 i 8 miejsce.