Łucznicy w Supraślu PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2013-06-27
ŁUCZNICTWO - Informacje
Tegoroczny turniej MMM Supraślu (15 czerwca 2013 roku) okazał się dla naszych młodzików bardzo szczęśliwy. Najpierw Nasza Weronika Bińkowska zajęła 3 miejsce indywidualnie, a Magdalena Cichal 8 miejsce. Później zespołowo nasze dziewczynki  w rywalizacji wojewódzkiej zajęły II miejsce. Jest to bardzo duży sukces naszych  młodzików.

Mniej szczęścia mieli w turnieju kwalifikacyjnym nasi kadeci. Szymon Skowroński po bardzo wyrównanej walce zajął 5 miejsce – najwyższe z odpadających, a Antonina Borys miała podczas zawodów liczne kłopoty ze strzelaniem i jej wynik został sklasyfikowany na 12 pozycji. Miejsca kwalifikujące to pierwsze trójki. Ożarowscy łucznicy będą musieli wybrać się na jeszcze jeden turniej kwalifikujący do startu w OOM do Bytomia w najbliższy weekend.