Remis w Sochaczewie PDF Drukuj E-mail
środa, 2012-03-28
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2
W niedzielne popołudnie Seniorzy Ożarowianki zremisowali z niżej notowanym rywalem MKS Orkan Puls Sochaczew  1:1. Była to XIX kolejka Warszawskiej Ligi Okręgowej – grupa II.

Bramki KS Ożarowianka : 79' Rafał Michalski
Kartki KS Ożarowianka : 60' Bartosz Piec, 68' Krzysztof Kalbarczyk, 82' Maciek Soroka
Zmiany KS Ożarowianka : 51' Paweł Radzikowski Krystian Lewandowski, 65' Piotr Urban Rafał Michalski, 75' Grzegorz Węsek Marek Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartosz Piec, Michał Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk (K), Bartłomiej Sidorski, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Radzikowski, Maciek Soroka, Grzegorz Węsek, Piotr Urban, Kamil Melich Rezerwowi: Krystian Lewandowski, Rafał Michalski, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 19 KOLEJKI        TABELE LIGI

W porównaniu z pierwszym meczem trener drużyny gości dokonał kilku zmian w składzie. Po przymusowej przerwie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek, do bramki wrócił Michał Kłusek. Do linii obrony wskoczył wracający po kontuzji Michał Ignaciuk w miejsce Artura Toruszewskiego. Druga linia pod nieobecność Rafała Kalbarczyka stworzyli Paweł Radzikowski, Maciej Soroka i Bartosz Kwiatkowski. Za zdobywanie bramek były odpowiedzialne te same osoby co w meczu z Brwinowem.
Pierwsza połowa zakończyła się bez bramkowym remisem. Zawodnicy Ożarowianki mieli przewagę w pierwszej połowie w której stworzyli sobie trzy bardzo dogodne sytuacje do strzelenia bramki,  nie udało im się wykorzystać żadnej z nich, bardzo możliwe że zabrakło im koncentracji w decydujących momentach, bądź przeszkodził w tym bardzo zły stan murawy. Natomiast drużyna gospodarzy raczej skupiła się kontratakach niż na pięknej zespołowej grze.
W drugiej połowie również za dużo się nie działo. Drużyna gospodarzy strzeliła bramkę w 50 minucie gry po słabej postawie naszych obrońców. Zawodnik Orkana wrzucił piłkę z autu w pole karne jego kolega przedłużył ją z piątego metra i od słupka piłka wpadła do siatki Ożarowianki… Po stracie bramki zawodnicy z Ożarowa otworzyli się i musieli zaatakować jeszcze większą ilością graczy jeśli myśleli o zdobyciu choćby punktu. Orkan bronił się dobrze aż do 79 minuty, kiedy to Maciej Soroka ze środka pola podał piłkę do dobrze wychodzącego Rafała Michalskiego który znalazł się sam na sam z bramkarzem i dopełnił formalności strzelając bramkę dla Ożarowianki. W końcówce spotkania od porażki uchronił nas bramkarz Michał Kłusek popisując się 3 bardzo dobrymi interwencjami. Wynik spotkanie nie zmienił się do ostatniego gwizdka.
Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz Ożarowianki który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 przy ulicy Poznańskiej w Ożarowie Maz.  Przeciwnikiem będzie KS Raszyn.