Bramki KS Ożarowianka : 55' Dariusz Kowalewski, 65' Piotr Żurawski
Kartki KS Ożarowianka : 63' Przemysław Kalbarczyk, 70' Rafał Michalski, 87' Piotr Urbańczyk
Zmiany KS Ożarowianka : Grzegorz Węsek, 40' Maciej Jówko Jacek Gasiński, 50' Konrad Jusiak
Skład KS Ożarowianka : 12 Piotr Urbańczyk, 4 Maciej Jówko, 3 Dariusz Kowalewski (K), 5 Piotr Żurawski, 13 Kamil Jarczewski, 19 Wojciech Smoliński, 8 Przemysław Kalbarczyk, 6 Damian Ziemkiewicz, 10 Piotr Zabulski, 20 Rafał Michalski, 18 Konrad Jusiak Rezerwowi: 16 Grzegorz Węsek, 14 Jacek Gasiński
Zobacz:     WYNIKI 21 KOLEJKI        TABELE LIGI

Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. Spotkanie było bardzo zacięte obie drużyny stwarzały sobie bardzo dużo okazji podbramkowych. W pierwszej połowie to zespół z Kampinosu zdobył pierwszego gola i do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła zmobilizowana by odrobić straty i udało to się po dwóch stałych fragmentach z rzutu rożnego zdobyliśmy dwie bramki i prowadziliśmy 2:1. Jednak nie udało nam się utrzymać tego wyniku i przyjezdni zdobyli bramkę na wagę remisu. Mecz kończyliśmy w 10 gdyż w ostatnich minutach spotkania nasz bramkarz faulował poza polem karnym za co ujrzał czerwoną kartkę.