Wyjazdowy remis trampkarzy. PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2008-09-25
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze

Mecz rozgrywany był w szybkim tempie. Przewagę mieli gospodarze, którzy zdobyli 2 bramki. Parę minut po zdobytym golu przez Olimpię bramkarza gospodarzy pokonał Paweł Jabłoński po dośrodkowaniu Bartka Kwiatkowskiego i wybiciu piłki przez obrońce gospodarzy. Paweł uderzył piłkę z lewej nogi po długim słupku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1.

Bramki KS Ożarowianka : Paweł Jabłoński, Paweł Jabłoński
Skład : Szymon Lasak, Mateusz Lewandowski, Arek Grzywacz, Przemysław Leończak, Paweł Jabłoński, Sebastian Jóźwiak, Sebastian Hejduk, Bartosz Kwiatkowski, Kamil Głodek, Marcin Gąszcz, Damian Pisarski Rezerwowi: Miłosz Romaniak, Michał Kłos, Wiktor Jeliński, Kamil Konopko
Zobacz:     WYNIKI 3 KOLEJKI        TABELE LIGI

Druga połowa była zacięta, ale nadal przewagę miała Olimpia. Drugi gol dla KSO padł w około 20 minucie drugiej części spotkania. Mateusz Lewandowski wykonał rzut wolny z środka boiska. Obrońca przepuścił piłkę do bramkarza, ale Paweł J. był szybszy, dobiegł do piłki i pewnym strzałem drugi raz pokonał bramkarza.