Koniec zwycięskiej serii juniorów młodszych. PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2008-09-02
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy

Niestety, każda seria ma swój koniec, po dwóch latach bez przegranej na swoim boisku juniorzy rocznika 1992 musieli uznać wyższość piłkarzy z Bielan. Po błędach obrońców i bramkarza do przerwy wynik brzmiał 1:3. Nasi młodzi piłkarze wzięli się do pracy po przerwie, czego efektem był rzut karny dla naszego zespołu. Karny to nie bramka, o czym przekonał się niefortunny strzelec Łukasz Łupiński. Zdobyta bramka w końcówce spotkania na 2:3 pozwoliła na kontakt z przeciwnikiem, jednak na wyrównanie zabrakło - ambitnie grającym juniorom - czasu.Cieszą piękne bramki zdobyte z akcji przez Artura Toruszewskiego i Sebastiana Frączaka.

Sezon: 2008 - 2009       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych 92'       Kolejka: 3