Inauguracyjny remis juniorów młodszych. PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2008-08-26
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Rocznik 1992 rozpoczął rozgrywki w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych od miłej uroczystości.Zarząd klubu wręczył młodym piłkarzom okazały puchar od MZPN za zdobycie Mistrzostwa Ligi Trampkarzy Starszych i awans do Ligi Mazowieckiej.Tym samym podopieczni trenera Mariusza Paszka idą w ślady rocznika 1991,który przez dwa lata ogrywał się w makroregionie i dzisiaj stanowi o sile zespołów seniorskich Ożarowianki. Gratulujemy!!!

Sezon: 2008 - 2009       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych 92'       Kolejka: 1
KS Ożarowianka 2008-08-24, Ożarów Maz.
Niedziela godz. 11:00
KS Ożarowianka - Sęp Żelechów
1 : 1
Sęp Żelechów

Bramki KS Ożarowianka : Piotr Łupiński
Zmiany KS Ożarowianka : Patryk Zielonka Adrian Tracz, Piotr Zabulski Łukasz Malarowski, Robert Turczyński Wojciech Żmuda
Skład KS Ożarowianka : Piotr Jasiński, Patryk Matysiak, Piotr Ciećwierz, Jarosław Grzywacz, Sebastian Frączak, Dominik Kwiatkowski, Patryk Zielonka, Piotr Łupiński, Artur Toruszewski, Piotr Zabulski, Robert Turczyński Rezerwowi: Adrian Tracz, Wojciech Żmuda, Łukasz Malarowski
Zobacz:     WYNIKI 1 KOLEJKI        TABELE LIGI

Od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczął się mecz walki na całym boisku, ekipa Sępa szybciej dostosowała się do warunków gry i po wzorowo przeprowadzonej kontrze objęła prowadzenie. Ambitnie grający zawodnicy KSO wyrównali stan meczu na 1:1 jeszcze w pierwszej połowie - w zamieszaniu po rzucie wolnym doskoczył do piłki Robert Turczyński i mając czystą sytuację do zdobycia bramki został sfaulowany przez bramkarza. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był Łukasz Łupiński. Druga połowa toczyła się pod dyktando naszych piłkarzy - w sytuacji sam na sam Łukasz Malarowski trafił w słupek -jednak zawodziła skuteczność i wynik meczu nie uległ zmianie.Trener Mariusz Paszek podsumowując wydarzenia na boisku pochwalił swój zespół za realizację założeń taktycznych, ambicję i zaangażowanie wszystkich zawodników.