Seniorzy - Jedność Żabieniec 3:0 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2007-11-08
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 6

KS Ożarowianka - Jedność Żabieniec 3:0

Sezon: 2007 - 2008       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy.       Kolejka: 15
KS Ożarowianka 2007-11-10, Ożarów Maz.
Sobota godz. 11:00
KS Ożarowianka - Jedność Żabieniec
3 : 0 (1 : 0)
Widzów: 30
Pogoda: Zachmurzenie duże, około 5oC

Bramki KS Ożarowianka : Marcin Zawadzki, Marcin Zawadzki, Łukasz Skorłutowski
Zmiany KS Ożarowianka : Andrzej Paca Robert Banasiak, Marcin Zawadzki Łukasz Skorłutowski, Marek Ignaciuk Michał Nowak, Jacek Kwiatkowski Artur Tkaczyk
Skład KS Ożarowianka : Jarosław Bartoszewski, Marcin Zawadzki, Jacek Kwiatkowski, Wojciech Kowalkowski, Michał Ignaciuk, Paweł Piotrowski, Andrzej Paca, Michał Kozłowski, Michał Patrowicz, Adam Jabłoński, Marek Ignaciuk Rezerwowi: Michał Toruszewski, Kamil Zawadzki, Artur Tkaczyk, Łukasz Skorłutowski, Robert Banasiak, Michał Nowak
Zobacz:     WYNIKI 15 KOLEJKI        TABELE LIGI

    W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2007/2008 Ożarowianka podejmowała Jedność Żabieniec. Zawody obejrzało nieliczne grono kibiców. W zespole gospodarzy zabrakło zawodników, ukaranych w ostatnim spotkaniu ze Skrą Obory kartkami, Pawła Kowalskiego, Piotra Strzeleckiego i trenera Piotra Michalskiego.

Nasz zespół od początku przejął inicjatywę częściej będąc w posiadaniu piłki. Regularnie dochodziło do groźnych akcji w polu karnym Jedności. Ofensywa gospodarzy w tym okresie gry prezentowała się znakomicie - zarówno akcje skrzydłami jak i środkiem boiska sprawiały spore problemy obronie gości.Pierwsze bramka padła w pierwszej połowie meczu. Po podaniu Jacka Kwiatkowskiego, z okolicy 16 metra, wbiegający w pole karne Marcin Zawadzki pewnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gości.

W drugiej odsłonie meczu zaatakowali zawodnicy Jedności i wypracowali klika akcji zakończonych celnymi strzałami. Jarek Bartoszewski nie dopuścił jednak do straty gola. Po jednym z kolejnych ataków gości nastąpiła kontra. Jacek Kwiatkowski podaje idealnie w tempo do Marcina Zawadzkiego a ten w sytuacji sam na sam zdobywa drugiego gola.

Sytuacja na placu gry była już w pełni kontrolowana przez Ożarowiankę. Trener dokonuje kilku zmian m.in. Marcina Zawadzkiego zastąpił w napadzie Łukasz Skorłutowski. Wkrótce po tym Łukasz otrzymał podanie od Jacka i, przykładając tylko nogę, zdobywa trzecią bramkę dla Ożarowianki.

Zasłużenie zdobyte trzy punkty, pozwalają pozostać Ożarowiance w ścisłej czołówce rozgrywek ze stratą ośmiu punktów do lidera Skry Obory i tylko dwa punkty do drugiego w tabeli zespołu UKS Łady.

Wojteko Kowalkowski walczy o piłkę.  Paweł Piotrowski w główkowym pojedynku.

Obrona KSO spisywała się bardzo dobrze, główkuje Marek Ignaciuk.

Strona 1 z 6

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat