CWKS Legia Warszawa - KS Ożarowianka 1:4 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2006-08-31
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

    CWKS Legia od początku nowego sezonu ma problemy z boiskiem, więc zamiast meczu wyjazdowego ponownie zobaczyliśmy piłkarzy KSO na stadionie w Ożarowie Mazowieckim. Pogoda tym razem nie dopisała, padało od samego rana i murawa była w nie najlepszym stanie – śliska i grząska. Pomimo deszczu i chłodu na spotkanie przybyli kibice Legii jak i oczywiście Ożarowianki.

Sezon: 2006 - 2007       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy       Kolejka: 1
CWKS Legia Warszawa 2006-08-30, Ożarów Mazowiecki
środa godz. 18:00
CWKS Legia Warszawa - KS Ożarowianka
1 : 4
Pogoda: Deszcz, temp. 15oC
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Paweł Piotrowski, Paweł Piotrowski, Michał Kozłowski, Paweł Malarowski
Kartki KS Ożarowianka : Andrzej Paca, 85' Paweł Piotrowski
Skład : Łukasz Kowalski, Bartłomiej Dziudzi, Michał Ignaciuk, Jakub Dobrowolski, Michał Kozłowski, Paweł Malarowski, Wojciech Smoliński, Piotr Strzelecki, Andrzej Paca, Kamil Zawadzki, Paweł Piotrowski Rezerwowi: Maciej Laska, Maciej Jówko, Marek Ignaciuk, Adam Orlikowski
Zobacz:     WYNIKI 1 KOLEJKI        TABELE LIGI

Od samego początku spotkania piłkarze obu drużyn ruszyli do ataku, zobaczyliśmy trochę boiskowego teatru, w czym pomagała aura, głównie w wykonaniu piłkarzy gości. Po jednej z takich akcji zawodnik CWKS otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Ożarowianka tworzyła groźniejsze sytuacje do zdobycia gola, pierwszą bramkę zdobył niezawodny snajper Paweł Piotrowski. Po rzucie rożnym uderzył piłkę, która odbiła się jeszcze przed linią bramkową i wylądowała w siatce GOL !!! 0-1 dla KSO.

Prowadzenie "gości" nietrwało długo, w zamieszaniu podbramkowym napastnik Legii wykorzystał nieporozumienie obrońców KSO i zdobył wyrównującego GOLA !! 1-1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym, mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji dla Ożarowianki, skuteczność zawodziła po raz kolejny :).

W drugiej odsłonie spotkania piłkarze zaczęli grać agresywniej, kilka kartek otrzymali piłkarze Legii ale i zawodnicy KSO nie odpuszczali i również zostali ukarani. Ożarowianka przejęła inicjatywę na boisku, stwarzała co raz groźniejsze akcje ofensywne. Po jednym z dośrodkowań Pawła Malarowskiego ponownie w odpowiednim miejscu znalazł się Paweł Piotrowski i zdobył drugiego gola dając Ożarowiance prowadzenie - GOL 1-2 !!!.

Zapowiadało się że kolejne bramki dla KSO to tylko kwestia czasu … i tak się stało :). "Asystent" Paweł Malarowskitym razem wykorzystał świetne prostopadłe podanie i bezwzględnie wykorzystał nadarzającą się sytuację do pokonania bramkarza gości – GOL 1-3 !!!. Ostatnią bramkę w tym meczu zdobył nowy zawodnik KSO Michał Kozłowski, po dobrym podanie od partnerów Michał „na raty” pokonał bramkarza - GOL 1-4 !!!.

Paweł Piotrowski jeszcze raz przypomniał o sobie na koniec tego spotkania, wraz z zawodnikiem Legii otrzymał czerwoną kartkę, nie znamy przyczyn zajścia ale zapewne niebyła to sympatyczna pogawędka kolegów z boiska :). Zdecydowane osłabienie zespołu w kolejnych meczach, siła ofensywna trochę ucierpi.

Gratulację dla całej drużyny za zdobyte trzy punkty.

Info i foto: Krystian Szulgostowski

Gość, 2006-09-05 09:07:16

naciski ze strony kibicow pomogly bo odrazu pojawila sie relacja z meczu :)


kibic, 2006-09-04 19:21:54

czy w tym roku kalendarzowym doczekamy sie relacji? 
czy po zakonczeniu rundy beda realacje ze wszystkich spotkan 


Gość, 2006-09-04 14:39:16

gdzie jest Rzepa??


Gal anonim, 2006-09-03 16:01:04

Kiedy będom te relacje


Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat