KS Ożarowianka - Orzeł Baniocha 2:2 PDF Drukuj E-mail
środa, 2006-08-16
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Inauguracyjne spotkanie piłkarskiego sezonu 2006/2007 seniorzy Ożarowianki rozegrali z beniaminkiem ligi okręgowej – Orłem Baniocha, po zaciętym spotkaniu zremisowali 2:2 i zdobyli pierwszy punkt.
W pierwszej kolejce KSO miało grać wyjazdowe spotkanie z CWKS Legia jednak mecz został przełożony na koniec sierpnia, Orzeł natomiast pokonał KS Łomianki 1:0.

Kartki KS Ożarowianka : Adam Orlikowski, Piotr Strzelecki
Zmiany KS Ożarowianka : Michał Ignaciuk Maciej Jówko, Piotr Strzelecki Bartłomiej Dziudzi, Paweł Malarowski Wojciech Smoliński, Kamil Zawadzki Radosław Węsek
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Piotr Strzelecki, Maciej Laska (K), Andrzej Paca, Michał Ignaciuk, Michał Kozłowski, Robert Banasiak, Adam Orlikowski, Jakub Dobrowolski, Kamil Zawadzki, Paweł Malarowski Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Bartłomiej Dziudzi, Maciej Jówko, Wojciech Smoliński, Radosław Węsek
Zobacz:     WYNIKI 2 KOLEJKI        TABELE LIGI

Nowy sezon, nowy trener, nowi zawodnicy czyli „rewolucja” w pierwszym składzie :).
Trener – Jarek Olszówka – zaskoczył zebranych kibiców kilkoma zmianami, Paca Andrzej zajął pozycje prawego obrońcy, w pomocy zobaczyliśmy dwóch nowych zawodników Jakuba Dobrowolskiego oraz Michała Kozłowskiego, obaj zaprezentowali się z dobrej strony, często stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwnika. Wygląda na to że nowi piłkarze rzeczywiście wzmocnią drużyną.W napadzie wystąpił Paweł Malarowski, etatowy pomocnik z drugiej połówki poprzedniego sezonu, drugim napastnikiem był Kamil Zawadzki. Początek spotkania spokojny i wyrównany, Ożarowianka najgroźniejsze sytuacje stwarzała po stałych fragmentach gry, głównie rzutach rożnych. Kilka razy zabrakło naprawdę nie wiele do objęcia prowadzenia, szczególnie Maćkowi Lasce po zagraniu głową. Zdobycie bramki skutecznie utrudniał potężnie zbudowany bramkarz gości, strach było pojawić się w polu 5 metrów :).

Orzeł nie przyjechał się tylko bronić, znakomicie dysponowany w tym dniu napastnik gości z numerem 9 praktycznie robił co chciał z obrońcami Ożarowianki, szybkie wyjścia ze swojej połowy sprawiały gospodarzom spore problemy.

Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, który wywalczył po składnej akcji i groźnym strzale za pola karnego Andrzej Paca. Wrzutka w pole karne, uderzenie Kamila Zawadzkiego odbiło się od obrońcy gości, pierwszego słupka, drugiego słupka i piłka dopiero wpadła do siatki GOL !!! 1-0 dla KSO.

Pięć minut później goście wyrównali. Szybka kontra, A. Paca nie zdążył wrócić na pozycję, asekuracja nie zadziałał i GOL !!! 1-1. Minęło kolejne 5 minut i Ożarowianka przegrywała już 2-1, tym razem katastrofalne błędy całego bloku defensywnego, obrońcy KSO nie mogli trafić w piłkę, wyręczył ich napastnik gości i strzałem z 5 metrów umieścił piłkę w siatce. Druga bramka zdecydowanie podłamała gospodarzy, na szczęście do przerwy było już niedaleko.

W drugiej odsłonie spotkania Ożarowianka zdecydowanie dominowała na boisku, walka na całym placu, piłkarze bardzo chcieli zdobyć choć jeden punkt. Po jednym z dośrodkowań w pole karne, Michał Kozłowski został popchnięty w polu karnym przez obrońcę Orła i sędzia podyktował „jedenastkę”. Adam Orlikowski pewnie wykorzystała karnego i doprowadził do wyrównania GOL !!! 2-2.

W końcowych minutach meczu KSO nadal przeważała jednak zabrakło skuteczności i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

Nie najlepszy występ gospodarzy, na swoim boisku należy wygrywać spotkania z beniaminkiem, cel jest jak co roku ten sam … awans do MLS :), tak więc trzeba odrabiać straty i pokonać w najbliższym meczu Milan Milanówek. Spotkanie odbędzie się w Jaktorowie gdzie Milan wynajmuje boisko do gry.