KS Ożarowianka - Victoria Głosków 0:4 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2006-06-04
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5

Sezon: 2005 - 2006       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy       Kolejka: 29
KS Ożarowianka 2006-06-04, Ożarów Mazowiecki
Niedziela godz. 18:30
KS Ożarowianka - Victoria Głosków
0 : 4 (0 : 3)
Widzów: około 150 oraz zorganizowana
grupa kibiców gości.
Pogoda: Zachmurzenie umiarkowane, temp. ok. 14oC, zimny wiatr

Kartki KS Ożarowianka : Andrzej Paca
Zmiany KS Ożarowianka : Andrzej Paca Radosław Węsek, Paweł Malarowski Kamil Zawadzki, Maciej Laska Maciej Jówko
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Laska, Michał Ignaciuk, Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Paweł Malarowski, Andrzej Paca, Michał Rzepkowski, Robert Banasiak, Paweł Piotrowski, Artur Bieńko Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Maciej Jówko, Tomasz Stankowski, Radosław Węsek, Kamil Zawadzki, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 29 KOLEJKI        TABELE LIGI

      Całkiem spora liczba kibiców piłkarskich ujawniła się wreszcie w Ożarowie Mazowieckim, przychodząc na niedzielne spotkanie z liderem ligi okręgowej Victorią Głosków. Stawką meczu było pierwsze miejsce w lidze i bezpośredni awans do Mazowieckiej Ligi Seniorów MLS - V Liga. Jak widać po wyniku to goście mieli prawo cieszyć się po ostatnim gwizdku sędziego. Na 10 minut przed końcem spotkania cały sektor kibiców przyjezdnych chóralnie śpiewał 'Co ja widzę, co ja widzę - to Victoria w V lidze'.


Kibice gości.


Kibice gospodarzy :).

      A miało być tak pięknie! Ożarowianka wystąpiła w optymalnym składzie i już w pierwszych minutach miała doskonałe sytuacje do objęcia prowadzenia. Po kiksie obrońców gości Andrzej Paca wyszedł na pozycję 'sam na sam, z bramkarzem, ale ten skutecznie obronił strzał. Z czasem okazało się, że piłkarze z Głoskowa składniej radzili sobie na ożarowskiej murawie. To oni dłużej utrzymywali się przy piłce, rozsądniej rozgrywali atak pozycyjny i, co najważniejsze, większość akcji kończyli strzałami w kierunku bramki przeciwnika.

 
Andrzej Paca w akcji. Foto z lewej - KSz, z prawej - WjK

      Kilkakrotnie KSO groźnie kontratakuje. Oto szybkie wyjście ze swojej połowy, podanie do Artura Bieńko, dośrodkowanie do kolegi z ataku Pawła Piotrowskiego, ale ten, bedąc w doskonałej sytuacji, pudłuje.
      Kolejna kontra w wykonaniu gospodarzy. Ponownie przy piłce A. Bieńko, który wbiega w pole karne i, zamiast podać do idealnie ustawionego P. Piotrowskiego, drybluje a jego strzał zostaje skutecznie zablokowany przez obrońców z Głoskowa.

Strona 1 z 5

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat