Wilga Garwolin - KS Ożarowianka 3:1 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2006-04-28

Wyjazdowe spotkanie w Garwolinie rozegrano zostało przy pięknej słonecznej pogodzie, po przeszło 1.5 godzinnej podróży zawodnicy i kibice dotarli na zaległy mecz 17 kolejki ligi okręgowej.
Gospodarze są jednym z głównych kandydatów do awansu, rundę rewanżową zaczęli jednak nienajlepiej, wszystkie dotychczasowe mecze zremisowali. Ożarowianka z problemami kadrowymi i nie najlepszymi ostatnio występami przyjechała walczyć o przynajmniej jeden punkt.

Kartki KS Ożarowianka : Michał Rzepkowski, Michał Rzepkowski, Andrzej Paca
Zmiany KS Ożarowianka : Maciej Jówko Paweł Piotrowski, Andrzej Paca Adam Jabłoński, Marek Ignaciuk Bartłomiej Dziudzi, Kamil Zawadzki Marcin Koprowski
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Jówko, Adam Orlikowski, Michał Ignaciuk, Paweł Kiljański, Andrzej Paca, Michał Rzepkowski, Paweł Malarowski, Paweł Malarowski, Marek Ignaciuk, Kamil Zawadzki Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Przemysław Kalbarczyk, Bartłomiej Dziudzi, Adam Jabłoński, Paweł Piotrowski, Marcin Koprowski
Zobacz:     WYNIKI 17 KOLEJKI        TABELE LIGI

Początek spotkanie pod dyktando gospodarzy, co chwila stwarzali groźne akcje ale dobra postawa bramkarza KSO uchroniła przed stratą bramki. W około 30 minucie spotkania ofensywną akcję rozpoczął Banasiak Robert, który minął kilku przeciwników, wbiegł w pole karne i nie atakowany przez nikogo uderzył celnie na bramkę – GOL 1:0 dla Ożarowianki.

W kolejnych minutach goście próbowali podwyższyć prowadzenie, stwarzali coraz więcej sytuacji, wydawało się że przejęli kontrolę na meczem. Jednak pod koniec pierwszej części meczu w strasznym zamieszaniu pod bramką KSO dobrze znalazł się zawodnik gospodarzy i strzelił gola „do szatni” – remis 1:1.

Po przerwie ponownie gospodarze ruszyli do ataku, drugą bramkę zdobyli po błędzie pomocnika KSO, który nie zdołał odebrać piłki przeciwnikowi i faulował w polu karnym. Ewidentny rzut karny i żółta kartka dla Andrzeja Pacy. Pawłowi Kowalskiemu niewiele brakowało do obrony „jedenastki” … jednak zabrakło :) - 2:1 dla Wilgi.

Teraz Ożarowianka starała się odrabiać straty i atakować, jednak bramkarz Wilgi był zawsze tam gdzie powinien. Gospodarze „dobili” KSO po jednej z kontr, dośrodkowanie i dziwny strzał głową … piłka po koźle wpadła do bramki.

Druga przegrana z rzędu KSO, pierwsza wygrana Wilgi w tym sezonie. Drużyny zgromadziły identyczną liczbę punktów i zajmują drugą i trzecią pozycje w lidze. Do końca sezonu zostało jeszcze sporo spotkań sprawa awansu cały czas otwarta … tylko trzeba zacząć wygrywać, może już w sobotę ze Spartą Jazgarzew ?!.

Info: Krystian Szulgostowski

gościu, 2006-05-03 22:18:34

ty gościu ogarnij się,niewiesz że jest długi weekend i nikt pewnie tak jak ty niesiedzi w domu tylko gdzieś powyjeżdzał!!!

Gość, 2006-05-02 18:29:15

to jakieś starocie! co jest z informacją o ostatnim meczu? śpicie tam czy co?!

:D
Krystian, 2006-04-30 08:54:02

WYGRANA ZE SPARTĄ !!! 1:3 :]
bramki: Paweł Malarowski(1), Maciek Laska(2)

dalsze info po Majówce :) pzdr 4all

Oj chyba nie będzie awansu do MLS
BOGO, 2006-04-28 10:01:36

COś ostatni nie idzie,2 porażki pod rząd
Teraz trzeba sie zmobilizowac i walczyć przez 90 minut tak jak LIVERPOOL w zeszłym roku z MILANEM.W sobote wygran ze SPartą 0-3.