Rocznik 89' KS Ożarowianka - FC Płochocin 4:0 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2006-04-15
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy

Spotkanie rozegrane z lekkim opóźnieniem, drużyna gości miała problemy z dojazdem. Pierwsza połowa … była, na tym stwierdzeniu komentarz można zakończyć, juniorzy KSO nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji do strzeleni bramki. Przeciwnicy z niedalekiego Płochocina radzili sobie trochę lepiej, zagrozili kilkukrotnie bramce Michała Toruszewskiego, jednak nie na tyle aby go pokonać. Wynik do przerwy 0:0.

Sezon: 2005 - 2006       Liga: Liga Juniorów Młodszych       Kolejka: 17
KS Ożarowianka 2006-04-14, Ożarów Mazowiecki
Piątek godz. 10:00
KS Ożarowianka - FC Płochocin
4 : 0
Pogoda: Zachmurzenie, deszcz, temp. 5oC

Bramki KS Ożarowianka : Kamil Jarczewski, Krystian Lewandowski, Radosław Węsek, Mateusz Pytkowski
Zmiany KS Ożarowianka : Grzegorz Stefaniak Michał Kolis, Filip Wasiak Patryk Stawiany, Łukasz Włodarczyk Mateusz Pytkowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Toruszewski, Kamil Jarczewski, Rafał Kalbarczyk (K), Radosław Węsek, Krzysztof Kieszek, Piotr Pujanek, Grzegorz Stefaniak, Krystian Lewandowski, Tomasz Grabowski, Łukasz Włodarczyk, Filip Wasiak Rezerwowi: Michał Kolis, Patryk Stawiany, Mateusz Pytkowski
Zobacz:     WYNIKI 17 KOLEJKI        TABELE LIGI

Nieliczni kibice oczekiwali w drugiej połowie zdecydowanie lepszej gry Ożarowianki, szybko się rozczarowali, piłkarze nadal nie przeprowadzali składnych akcji nie wspominając o celnych strzałach. Obraz gry zmienił się dopiero po akcji Krystiana Lewandowskiego, który został sfaulowany w polu karnym, a Kamil Jarczewski (w dzień poprzedzający spotkanie, wygrał konkurs rzutów karnych rozgrywany na treningu :) ) skutecznie wykorzystał jedenastkę – 1:0 dla gospodarzy.

Ta bramka dodała skrzydeł zawodnikom, rozluźniła szeregi obronne gości, więc coraz częściej piłkarze KSO znajdowali się pod bramką przeciwnika. Drugą bramkę zdobył Krystian Lewandowski, który po wielu próbach wreszcie strzelił celnie na tyle skutecznie że bramkarz był bez szans. Przy zdobyciu trzeciego gola Krystian idealnie podawał do nadbiegającego Radeka Węsek i ten bez trudu podwyższył wynik na 3:0. Ostatnia bramkę zdobył Mateusz Pytkowski i juniorzy mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa na wiosnę. Wynik dobry, z punktów należy się cieszyć … a nad grą nadal pracować :).

Info: Krystian Szulgostowski

płochocin
fc, 2007-01-08 03:48:26

po to żeby byc sprawiedliwym

kibic fc, 2006-12-18 15:27:12

"plochocin fc, 2006-12-18 04:12:35 tylko ze porazki nie zapisali na stronie" - a po co? :)))