12. Darek Kowalewski Obrońca
13. Marcin Kwiatkowski Napastnik
14. Filip Wasiak Pomocnik
Zmiany:
45 minuta – Marcin Kwiatkowski zmienia Rafała Michalskiego
50 minuta – Darek Kowalewski zmienia Roberta Lecha
55 minuta – Ze względu na kontuzje Krzysztofa Kalbarczyka wszedł na plac gry Filip Wasiak

Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta, obie drużyny od początku ruszyły do walki. Około 10 minuty spotkania Grzegorz Stefaniak wdarł się w pole karne przeciwnika gdzie został sfaulowany i sędzia odgwizdał rzut karny. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny (0:1 dla Ożarowianki). Po pięciu minutach zobaczyliśmy kolejną akcje Grześka Stefaniaka, którą zakończył bramką (0:2).

Około 30 minuty zawodnik Utraty Pawłowice został sfaulowany w polu karnym Ożarowianki przez Krzyśka Kieszka co spowodowało drugi karny w tym meczu tym razem dla Utraty. Karny został wykonany poprawnie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

W drugiej odsłonie nasi piłkarze się zmobilizowali.

Około 55 minuty po rozegraniu piłki Krystian Lewandowski znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem. Krystian zachowując zimną krew przelobował bramkarza i piłka wpadła do bramki (1:3). Po tej bramce chłopcy, rozluźnieni ruszyli do przodu. Nie długo po strzeleniu trzeciej bramki był rzut wolny na połowie KSO. Grzegorz Stefaniak po szybkim wykonaniu stałego fragmentu gry przez Rafała Kalbarczyka znalazł się z bramkarzem w polu karnym sam na sam i wykorzystał sytuacje strzelając bramkarzowi w krótki róg (1:4). Około 70 minuty Grzegorz Stefaniak znalazł się przed polem karnym i lobując bramkarza strzelił swoją czwartą bramkę w tym meczu (1:5).

Wynik ustalił w 78 minucie Grzegorz Węsek. Po podaniu Krystiana Lewandowskiego Grzesiek znalazł się w polu karnym sam na sam z bramką i wykorzystał klarowną sytuacje. Mecz zakończył się wynikiem 1:6 co oznaczało że Ożarowianka zdobyła kolejne 3 punkty.

Relacja : Kalbarczyk Rafal i Lech Robert Foto: Kolis Bogdan

moja refleksja
bogdan kolis, 2012-06-02 20:42:19

to byly wspanile dobre czasy z utesknieniem je wspominam.obozy wspolne grile coroczny oplatek kretowiny murzasikle sztutowo.lezka sie kreci. pa.pa.ale nie na zawsze.nullnullnullQuote:

null

Code:
null

refleksje z obozu
Gość, 2005-08-28 21:55:01

GRZESIO S. RULEZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!

Mamy nadzieję, że twoja forma nie spadła po naszym oboziku i codziennych najazdach pani Wiechy:D

Pozdrowienia dla "Krzysztofa D." , Robsia i najwierniejszego kibica Ożarowianki----> p. Krzysia