KS Ożarowianka - Sparta Jazgarzew 2 : 1 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2005-09-20

2005-09-18 Niedziela, Ożarów Maz.
KS Ożarowianka - Sparta Jazgarzew 2 : 1
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (1 - karny), Adam Orlikowski (1)

Pierwsze minuty spotkanie to zdecydowana przewaga gospodarzy mających kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola z gry. Jednak tym razem ulubieniec kibiców Marek Ignaciuk nie wykorzystał dwóch, tzw. "stuprocentowych", sytuacji.

Piłkarze gości otrząsnęli się z przewagi i zagrozili kilkakrotnie bramce Ożarowianki, której skutecznie bronił Łukasz Kowalski.

Michał Fus, grający na lewej pomocy, stwarzał spore zagrożenie w tej części boiska. Po jednym z rajdów został (prawdopodobnie :) sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla Ożarowianki. Naszym zdaniem decyzja cokolwiek kontrowersyjna, gdyż zawodnik gości z pewnością trafił w piłkę, a i samo zdarzenie miało miejsce tuż przed lub na linii pola karnego. Z pewnością sędzia lepiej widział całą tę sytuację skoro ocenił ją na rzut karny. Pewnym egzekutorem "jedenastki" był Artur Bieńko1 : 0 dla Ożarowianki.

Plik do pobrania ze strzałem z rzutu karnego (2.5MB)

Dalsza część spotkania to sporo walki w środkowej strefie boiska i mało klarownych sytuacji strzeleckich. Do około 70 minuty utrzymywał się wynik korzystny dla gospodarzy. Po jednej z nieudanych akcji Ożarowianki goście przeprowadzili kontrę. W naszym polu karnym powstało niesamowite zamieszanie - obrońca (Adama Orlikowski) w pewnym momencie trochę przedobrzył i zamiast wybić piłką poza boisko próbował utrzymać ją. Nie wyszło i Sparta strzeliła „farfocla” – remis 1 : 1.

Obie drużyny miały jeszcze okazję do zmiany wyniku, jednak dopiero w 90 minucie spotkania w pole karne gości wbiegł z piłką Kamil Zawadzki. Minął obrońców, podał do nadbiegającego Adama Orlikowskiego, a ten bez problemu pokonał bramkarza Sparty. GOOOL, 2 : 1 dla Ożarowianki.

Grający trener był jednym z głównych aktorów spotkania. Wystąpił w nim mimo grypy. Po straconej, przypadkowo, bramce zdecydowanie chciał się zrehabilitować i coraz częściej angażował się w akcje ofensywne. Brawa za wygrany mecz.

Gość, 2005-09-20 23:31:46

Krystianie, relacja foto jest co najmniej spox :) A komentarz chyba jest od innych obserwatorów, co?

voila
Gość, 2005-09-20 21:27:50

tekst przeszlifowany zgodnie (prawie) z wolą ludu :)

Krystian
Gość, 2005-09-20 21:20:45

git kolejna wygrana :) jak się podoba relacja?

Gość, 2005-09-20 21:20:21

czy to wazne czy byl karny czy nie , mowi sie ze szczescie sprzyja .........lepszym:)

...
Gość, 2005-09-20 20:55:20

karny był bez dwoch zdan :P wygrana troszke szczesliwa ale widac szczescie dopisuje ;) wiec tylko sie cieszyc...tak 3mac chlopaki!!!