Wygrana Ożarowianki w PP PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2005-08-25
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Drużyna Pogoni w pierwszej części spotkania sprawiała spore problemy naszym zawodnikom ,ale to Ożarowianka strzeliła pierwszą bramkę. Goście mieli dużo dogodnych sytuacji strzeleckich jednak w pierwszej połowie udało się wykorzystać tylko dwie. Gra drużyny Pogoni była wielką zagadką przed spotkaniem, w pierwszej połowie zdołała strzelić dwie bramki co dało remis na koniec pierwszej połowy. Druga odsłona spotkania to już festiwal strzelecki Ożarowianki.
Totalna przewaga zespołu gości, siedem strzelonych bramek mówi wszystko :)
Na uwagę zasługuje gol zdobyty z rzutu wolnego z około 22 metrów, zdobyty przez Artura Bieńko.
Mecz oglądało kilku kibiców KSO którzy przyjechali do Grodziska.
Warto zwrócić uwagę, że nie grało kilku zawodników z podstawowego składu w drużynie Ożarowianki, a nasi przeciwnicy grają w niższej lidze.
Gratulujemy wygranej i oby więcej takich … egzekucji :)

Następny mecz w niedziele o godzinie 17:00 na boisku w Ożarowie z drużyną SKRA Obory, serdecznie zapraszamy.

Info i foto: Krystian Szulgostowski

II runda Pucharu Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN

2005-08-14 Środa, Grodzisk Maz.
Pogoń II Grodzisk Maz. - KS Ożarowianka   2 : 9
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Koprowski Marcin (2), Artur Bieńko (3), Michał Fus (4)