Jedność Żabieniec - KS Ożarowianka 4:2 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2005-06-07

2005-06-05 Niedziela, Żabieniec
Jedność Żabieniec - KS Ożarowianka 4 : 2
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (1), Marcin Zawadzki (1)

Ostatnie dobre mecze w wykonaniu Ożarowianki pozwalały mieć nadzieję, że również dzisiaj w meczu z zespołem zajmującym 2 miejsce w tabeli uda się zdobyć punkty. Na pewno oczekiwano emocjonującego widowiska i tak się stało.
Pierwsza połowa pokazała bardzo dobrą formę piłkarzy z Żabieńca, w bardzo krótkim czasie potrafili wykorzystać 3 sytuacje i po błędach Ożarowianki doprowadzili do wyniku 3:0.
Zapewne spory wkład w ten wynik mają miejscowi kibice, którzy nie żałowali gardeł przez całą pierwszą połowę meczu.

Podczas drugiej części spotkania piłkarze KSO pokazali (po raz kolejny :) ), że potrafią walczyć do końca o każdą piłkę na boisku. W ciągu 60 sekund strzelili 2 piękne bramki i odżyły szanse na zdobycie chociaż jednego punktu. Sytuacji do strzelenia goli nie brakowało z obu stron, bramkarze obydwu drużyn spisywali się w tym okresie gry bardzo dobrze.
W ostatnich minutach to gospodarze znaleźli miejsce do oddania strzału i niestety mecz zakończył się zwycięstwem Jedności.
Bardzo dobre widowisko, oby takich więcej :)