Świt Warszawa - KS Ożarowianka PDF Drukuj E-mail
środa, 2005-05-04

2005-05-04 Środa, Warszawa.
Świt Warszawa - KS Ożarowianka 3 : 3

Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Zawadzki Marcin (1), Fus Michał (1), Banasiak Robert (1)

Mecz wyjazdowy został rozegrany przy nieciekawej pogodzie, padało przez prawie całe spotkanie. Podczas pierwszej połowy drużyna Ożarowianki zdecydowanie przeważała na boisku, zaowocowało w dwiema bramkami. Druga połowa była bardziej wyrównana, jednak to nasi zawodnicy strzelili bramkę na 3:0. Do 73 minuty zapowiadało się pewne zwycięstwo, jednak … został podyktowany rzut karny który wykorzystał zawodnik Świtu. Po zdobyciu pierwszego gola, piłkarze Świtu ostro ruszyli do odrabiania strat, stwarzali coraz więcej sytuacji i niestety wyrównali strzelając jeszcze 2 bramki. Delikatnie mówiąc „masakra” :).