KS Ożarowianka - Relax Radziwiłów 1 : 1 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2005-03-26

Piłkarze Ożarowianki rozpoczęli rundę rewanżową.

KS Ożarowianka - Relax Radziwiłów 1 : 1
Bramkę dla Ożarowianki strzelił : Maciek Jówko

Sobota 26.03.2005 10:00, piłkarze rozpoczynają mecz, mgła delikatnie ogranicza widoczności.
Pierwsze minuty to minimalna przewaga gości. 10 minuta spotkania – strata piłki w środkowej strefie, szybka kontra piłkarzy z Radziwiłowa, idealne dośrodkowanie z lewej strony boiska, główka i GOL !!! 0 – 1. Ożarowianka często wykorzystuje bocznych obrońców w ofensywie, którzy nie zawsze zdążali wracać na swoje pozycje co przy stracie w środku pola i braku asekuracji stwarzało spore zagrożenie.
Dalsza część spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy. Duża przewaga w posiadaniu piłki, jednak mało klarownych sytuacji. Obrona Ożarowianki bardzo często „łapała” gości na spalone, sporadycznie obrońców wyręczał sędzia liniowy :) Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem zespołu przyjezdnego.
W drugiej odsłonie spotkania miażdżąca przewaga gospodarzy, praktycznie nie opuszczali połowy przeciwników. Zmiana napastnika zdecydowanie pomogła. Sporo sytuacji bramkowych, jednak dopiero w 80 minucie spotkania ... kiedy nad stadionem pojawiło się słoneczko :), Artur Bieńko ograł obrońców, dośrodkował wzdłuż linii bramkowej i Maciek Jówko znalazł się tam gdzie być powinien ... GOL !!! 1 – 1. Kolejne minuty przynosiły klarowne sytuacje bramkowe dla gospodarzy jednak wynik nie uległ zmianie.
Początek rundy rewanżowej niezbyt efektowny, trzeba dodać że zespół Relax’u zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli.

Gość, 2005-04-06 22:06:50

szatnia jest po to by dzielić się kasą 10 tys za 10 min i 80 tys za 80 min (w euro)null

Dartompol
Gość, 2005-04-06 22:02:10

Tata Robert Bieńko lepiej i częściej dośrodkowywał !!!!!!!!!!!!!

zdjęć będzie więcej
Gość, 2005-03-30 23:07:37

To jest tylko news - taka prosta informacja dla świata, że mecz się odbył. Dziś wieczorem dostaliśmy pakiet obrazków cyfrowych, z którego wybierzemy kilka kolejnych fotek. Te zdjęcia pojawia się gdzieś na stronkach o klubie Ożarowianka np. pod adresem www.Ozarowianka.Maz.pl

Ale przejrzeć i obrobić graficznie to co nadesłał Artur Bieńko musi potrwać. Pozdrawiam - WjK

Gość, 2005-03-30 22:51:08

czemu tak mało zdjęc???

10 minut
Gość, 2005-03-28 22:17:22

A to ciekawe, że pierwsza bramka pada w 10 minucie od rozpoczęcia meczu, a ostatnia na 10 minut przed końcem meczu. Czy to było ustalane w szatni? :-))