KS Ożarowianka - Jedność Żabieniec 1 : 1 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2004-11-08

Piłkarze Ożarowianki rozegrali ostatni mecz w tej rundzie rozgrywek na swoim boisku.

KS Ożarowianka - Jedność Żabieniec 1 : 1
Bramkę dla Ożarowianki strzelił : Adam Orlikowski z karnego

Na stadion dotarłem w 40 minucie spotkania, trzy minuty później goście strzelili bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Do przerwy więc Ożarowianka przegrywała 0 : 1. Druga odsłona spotkania to ciągłe ataki „miejscowych”, którzy jak najszybciej chcieli doprowadzić do wyrównania. Wyrównać udało się po akcji, w której faulowany na polu karnym był Artur Bieńko, a „jedenastkę” pewnie wykonał trener Adam Orlikowski.

Podyktowanie karnego bardzo zdenerwowało przyjezdnych, słów jakich używali podczas „dyskusji” z sędzią ... raczej nie będę przytaczał J. Byłem blisko zdarzenia i na moje oko rzut karny podyktowano prawidłowo, piłkarz Ożarowianki został przewrócony przez przeciwnika. Sytuacja po raz kolejny pokazała jak sędziowie są bezradni na boisku ... rozumiem że nieraz pokazanie kartki, czy wyrzucenie zawodnika z boiska może zaostrzyć sytuację na boisku ale ... są pewne granice. Moim zdaniem, arbiter powinien pokazać czerwoną kartkę jednemu z piłkarzy gości.

W dalszej części spotkania okazje na zmianę rezultatu miały obie drużyny, zabrakło skuteczności i mecz zakończył się podziałem punktów. Na następne występy seniorów KS Ożarowianki na zielonej murawie przyjdzie nam poczekać do wiosny.