Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 33
KS Ożarowianka - Podlasie Sokołów Podlaski
7 : 2 (2 : 1)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 18'C

Bramki KS Ożarowianka : 11' Paweł Jabłoński (asysta Michał Kłusek), 26' Marcin Zawadzki, 46' Paweł Jabłoński (asysta Bartosz Kwiatkowski), 49' Bartosz Kowalski (asysta Bartłomiej Pomarański), 63' Bartosz Piec (asysta Paweł Jabłoński), 66' Bartosz Kwiatkowski, 75' Paweł Jabłoński (asysta Łukasz Jasiński)
Kartki KS Ożarowianka : 25' Marcin Zawadzki
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Marcin Zawadzki Łukasz Jasiński, 46' Michał Wiweger Tomasz Żebrowski, 65' Dominik Trojanowski Bartłomiej Rutkowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Artur Dębiec, Paweł Jabłoński, Rafał Kalbarczyk (K), Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Piec, Dominik Trojanowski, Stefan Trawiński, Marcin Zawadzki, Michał Wiweger, Bartłomiej Pomarański Rezerwowi: Mateusz Baj, Łukasz Jasiński, Tomasz Żebrowski, Bartłomiej Rutkowski
Zobacz:     WYNIKI 33 KOLEJKI        TABELE LIGI

Od początku spotkania drużyna Ożarowianki zdecydowanie kontrolowała boiskowe wydarzenia. Już w pierwszych 5 minutach gospodarze stworzyli sobie dwie znakomite sytuacje. W 3 minucie po rzucie rożnym piłkę uderzył Bartosz Piec ale z linii bramkowej jeden z zawodników wybił piłkę. Minutę później Paweł Jabłoński uderzył w słupek. Natomiast w 11 minucie zespół z Ożarowa wyszedł na prowadzenie. Po groźnym strzale zawodnika z Podlasia (7), Michał Kłusek szybko wznowił akcję, piłka trafiła do Pawła Jabłońskiego, który ładnym strzałem za pola karego otworzył wynik spotkania. Do 22 minuty spotkanie się uspokoiło i błąd Dominika Trojanowskiego wymusił faul w okolicach 20 metra. Zawodnik z Podlasia idealnie uderzył z wolnego doprowadzając do wyrównania. Zawodnicy Ożarowianki szybko objęli prowadzenie po indywidualnej akcji Marcina Zawadzkiego. Minutę później Bartosz Kwiatkowski znalazł się w sytuacji sam na sam po podaniu Bartłomieja Pomarańskiego, ale uderzył prosto w bramkarza. Ostatnio groźną sytuacje w pierwszej połowie mieli Goście. W 45 minucie ładne uderzenie (7) zawodnika Podlasie wylądowało na poprzeczce.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli Gospodarze. Już w pierwszej nadarzającej się okazji podwyższyli prowadzenie. Po składnej akcji Bartosz Kwiatkowski dograł do pustej bramki Pawłowi Jabłońskiemu. 3 minuty później było już 4-1. Z bocznej strefy boiska Bartłomiej Pomarański idealnie dośrodkował na głowę Bartoszowi Kwiatkowskiemu, który strzałem głową zdobył bramkę. W 60 minucie w polu karnym faulował Dominik Trojanowski. Karnego na bramkę zamienił (7). 3 minuty później po krótko rozegranym rożnym Paweł Jabłoński dośrodkował w pole karne, natomiast Bartosz Piec zamienił to dośrodkowanie na bramkę. W 66 minucie po kontrze i szybkim rozegraniem akcji między Pawłem Jabłońskim a Bartoszem Kwiatkowskim, bramkę zdobył Bartosz podwyższając wynik na 6-2. Ostatnią bramkę zdobył Paweł Jabłoński po prostopadłym podaniu Łukasza Jasińskiego w 75 minucie. Do końca spotkania groźną sytuację miał Bartłomiej Pomarański ale w sytuacji sam a sam uderzył prosto w bramkarza. Akcje drużyny gości były szybko przerywane i w drugiej połowie zdecydowanie opadli z sił.