Nadzieja wciąż żywa PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2016-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Do spotkania przystąpiliśmy z kilkoma brakami w składzie z powodu kontuzji bądź kartek. Z tego względu z konieczności na środku defensywy musiał zagrać Rafał Kalbarczyk, na boku pomocy Mateusz Królak a jako najbardziej wysunięty napastnik Marcin Zawadzki.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 33
KS Ożarowianka 2016-06-11, Ożarów Maz.
Sobota godz. 17:00
KS Ożarowianka - Korona Szydłowo
8 : 0 (6 : 0)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 25'C
Korona Szydłowo

Bramki KS Ożarowianka : 2' Marcin Zawadzki, 5' Bartosz Kwiatkowski, 10' Paweł Jabłoński, 15' Radosław Jankiewicz, 22' Bartosz Kwiatkowski, 35' Bartosz Kwiatkowski, 52' Rafał Kalbarczyk, 70' Bartosz Kwiatkowski
Kartki KS Ożarowianka : 72' Radosław Jankiewicz
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Stefan Trawiński Krystian Lewandowski, 55' Bartłomiej Pomarański Marek Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Paweł Jabłoński, Radosław Jankiewicz, Rafał Kalbarczyk (K), Mateusz Królak, Bartosz Kwiatkowski, Marcin Zawadzki, Stefan Trawiński, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Piec, Artur Dębiec Rezerwowi: Paweł Feliciak, Marek Ignaciuk, Wiktor Żegliński, Krystian Lewandowski
Zobacz:     WYNIKI 33 KOLEJKI        TABELE LIGI


Mecz, który należało rozegrać zwyciężyć i patrzeć jak ułożyło się inne wyniki. I tak też się stało w zasadzie w 10 minucie gry było już po meczu. Ponieważ w tym czasie nasi zawodnicy zdołali strzelić 3 bramki i szybko zamknęli mecz. W pierwszej połowie dołożyliśmy kolejne 3 bramki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6-0. Po przerwie nasza drużyna aż tak bardzo nie podkręcała tempa gry. Ostatecznie wygraliśmy 8-0.

Wynik spotkania MKS Przasnysz ułożył się po naszej myśli. Mianowice przegrali z Czarnymi Węgrów. W tym momencie tracimy do Huragana Wołomin 3 punkty i do MKS Przasnysz 1 punkt. W tym momencie abyśmy mogli być w baraż, muszą zdarzyć się następujące rzeczy: MKS Przasnysz nie może wygrać z KS Łomianki, natomiast my musimy wygrać z Huraganem Wołomin 2-0 albo 3-2, 4-3 ... itd. Należy wierzyć do końca.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat