Wisła popłynęła PDF Drukuj E-mail
sobota, 2016-04-23
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Na spotkanie z Wisłą do pierwszego składu powrócił Bartłomiej Pomarański kosztem Michała Ignaciuka.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 24
KS Ożarowianka 2016-04-23, Ożarów Maz.
Sobota godz. 17:00
KS Ożarowianka - Wisła Płock
2 : 0 (0 : 0)
Widzów: około 150 osób
Pogoda: około 18 'C

Bramki KS Ożarowianka : 61' Łukasz Jasiński, 85' Marcin Zawadzki
Kartki KS Ożarowianka : 43' Bartosz Piec, 71' Radosław Jankiewicz
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Artur Dębiec Bartosz Kwiatkowski, 46' Mateusz Królak Radosław Jankiewicz, 63' Łukasz Jasiński Marcin Zawadzki, 81' Paweł Jabłoński Krystian Lewandowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Piec, Stefan Trawiński, Wiktor Żegliński, Mateusz Królak, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Łukasz Frączek , Artur Dębiec Rezerwowi: Paweł Feliciak, Michał Ignaciuk, Marcin Zawadzki, Krystian Lewandowski, Radosław Jankiewicz, Bartosz Kwiatkowski
Zobacz:     WYNIKI 24 KOLEJKI        TABELE LIGI


Galeria zdjęć z meczu
Skrót meczu

O pierwszej połowie w wykonaniu naszych zawodników można niewiele napisać, ponieważ nie stwarzaliśmy sobie żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. W tej części gry zdecydowanie groźniejsi byli zawodnicy z Płocka. Już w 8 minucie po rzucie rożnym piłka wylądowała w naszej bramce, ale sędzia bramki nie uznał. W późniejszej fazie gry z rzutu wolnego bardzo groźnie jeden z zawodników gości uderzył.

W drugiej części gry nastąpiły dwie zmiany. A obraz gry uległ zdecydowanej poprawie. I w tej części gry role się odwróciły Wisła bardzo rzadko zagrażała naszej bramce, natomiast nasi zawodnicy stwarzali sobie zdecydowanie więcej sytuacji. Dwie z nich udało się wykorzystać. Pierwszą zdobył Łukasz Jasiński po dokładnym zagraniu Bartosz Pieca w pole karne. Druga bramka to doskonały przechwyt na połowie rywala i przytomne zagranie do Marcina Zawadzkiego, który nie mógł zmarnować tej sytuacji. Chwilę wcześniej wynik spotkania mógł podwyższyć Paweł Jabłoński. Ale w doskonałej sytuacji się pomylił.

Młodzież z Płocka postawiła ciężkie warunki. W pierwszej połowie wyglądali zdecydowanie lepiej niż w drugiej. W tej kolejce tylko Huragan Wołomin stracił punkty, więc nie tracimy dystansu do lidera. W następny weekend wyjazd do Wyszkowa i spotkanie z miejscowym Bugiem. Zapraszamy.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat