Rezerwy przegrywają z drugą drużyna z Błonia PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2016-03-20
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2015 - 2016       Liga: A klasa gr. Warszawa IV       Kolejka: 14
KS Ożarowianka 2016-03-20, Ożarów Maz.
Niedziela godz. 15:00
KS Ożarowianka - Błonianka Błonie
0 : 2 (0 : 0)
Widzów: około 30 osób
Pogoda: około 5 'C

Zmiany KS Ożarowianka : Kuba Jezierski, 45' Kamil Jarczewski , 45' Filip Dziczek Brtłomiej Olszewski, 70' Arek Szalkowski Dominik Kwaśniewski, 70' Oleksandr Dobosh Robert Dominiak
Skład KS Ożarowianka : Paweł Feliciak, Robert Banasiak, Oleksandr Dobosh, Filip Dziczek, Kamil Jarczewski, Robert Kurczyński, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Arek Szalkowski, Paweł Radzikowski, Bartosz Kwiatkowski Rezerwowi: Dominik Kwaśniewski, Kuba Jezierski, Brtłomiej Olszewski, Robert Dominiak
Zobacz:     WYNIKI 14 KOLEJKI        TABELE LIGI


Nasi zawodnicy odnieśli porażkę na inaugurację rundy wiosennej. Już na samym początku spotkania stworzyliśmy sobie kilka groźnych okazji, ale żadnej z nich nie potrafiliśmy zamienić na bramkę. Kolejne minuty upływały na walce o piłkę w środkowej strefie. Druga połowa to duża przewaga w posiadaniu piłki naszej drużyny, natomiast goście wyczekiwali kontr. Była to słuszna taktyka, ponieważ zawodnicy z Błonia pokonali dwa razy naszego bramkarza. Całę spotkanie nasza drużyna miała większe posiadanie piłki, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Spotkanie z przebiegu gry na remis, natomiast Błonianka była dużo skuteczniejsza od naszej drużyny. Mamy na nadzieję że po świętach będzie już dużo lepiej.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat