Tur Jaktorów - KS Ożarowianka 7 : 0 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2004-10-18

Wyjazdowy mecz z liderem rozgrywek ligi okręgowej, zdecydowanie nie wyszedł piłkarzom naszej pierwszej drużyny. Rozmiary porażki ukazują dystans, jaki muszą pokonać, by zawalczyć o ligę międzyokręgową. Tur Jaktorów pokazał jak to się robi na własnym boisku, a dla Ożarowianki to już trzeci mecz wyjazdowy w tym sezonie, w którym traci co najmniej sześć goli! Do składu powrócili „kartkowicze” więc trudno usprawiedliwić wynik brakami personalnymi.

Tur Jaktorów - KS Ożarowianka 7 : 0

Nasi mieli dużą ochotę sprawić niespodziankę na boisku lidera tabeli. Emocje jednak przeważyły nad czujnością - i zawiodło "chcieć to móc" :).

W pierwszej minucie meczu pada pierwsza bramka dla Tura - szybko, baaardzo szybko stracona. Na weryfikację planów nawet czasu nie było bo po kwadransie gry było już 3:0 dla gospodarzy. Z takiego nokautu ciężko wyjść zawodowcom, a cóż dopiero zespołowi amatorskiemu. Na dodatek w 20-tej minucie rozsypuje się nasza obrona - boisko opuszcza jej filar Maciej Laska (kontuzja).

Po przerwie bramki padały równie szybko. Bramkarz, Paweł Kowalski, na pewno nie zaliczy tego występu do najlepszych, chociaż zasłużył się w drugiej połowie obroną rzutu karnego.