Naprzód Skórzec pokonany!!! PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2015-08-24
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Do spotkania z beniaminkiem nasza drużyna przystępowała w roli faworyta. Na boisku w Skórcu wyszliśmy w następującym składzie: Kłusek - Kalbarczyk, Frączek, Ignaciuk, Pomarański - Midak, Dębiec, Lewandowski, Jabłoński, Pastusiak – Jasiński.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 3
2015-08-23, Skórzec
Niedziela godz. 17:00
Naprzód Skórzec - KS Ożarowianka
0 : 4 (0 : 1)
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 38' Artur Dębiec, 60' Paweł Jabłoński, 71' Marcin Zawadzki, 83' Artur Dębiec
Kartki KS Ożarowianka : 40' Krystian Lewandowski
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Krystian Lewandowski Bartosz Kwiatkowski, 46' Jakub Pastusiak Wiktor Żegliński, 60' Paweł Jabłoński Jakub Lesiak, 70' Łukasz Jasiński Marcin Zawadzki
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Łukasz Frączek , Michał Ignaciuk, Rafał Kalbarczyk (K), Bartłomiej Pomarański, Krystian Lewandowski, Dominik Midak, Artur Dębiec, Paweł Jabłoński, Łukasz Jasiński, Jakub Pastusiak Rezerwowi: Paweł Feliciak, Stefan Trawiński, Jakub Lesiak, Wiktor Żegliński, Michał Wiweger, Marcin Zawadzki, Bartosz Kwiatkowski
Zobacz:     WYNIKI 3 KOLEJKI        TABELE LIGI

Już od pierwszych minut nasza drużyna ruszyła do ataku. Po błędzie obrońcy w dobrej sytuacji znalazł się Jabłoński, ale jego strzał obronił bramkarz. Chwilę później, po rzucie rożnym, Jasiński uderzył w poprzeczkę. Do 15 minuty powinno być już 0-3, ale po zamieszaniu w polu karnym dobrym refleksem wykazał się bramkarz gospodarzy. W 30 minucie, po kolejnym rzucie rożnym dla naszej drużyny, największym sprytem wykazał się Artur Dębiec i umieścił piłkę w bramce. Chwilę później w dobrej sytuacji znalazł się Krystian Lewandowski, ale obrońca w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg. Do przerwy powinniśmy podwyższyć prowadzenie po indywidualnej akcji Łukasza Jasińskiego, ale nieznacznie się pomylił. W pierwszej części gry byliśmy stroną przeważającą i powinniśmy prowadzić co najmniej trzema bramkami.
W przerwie zostały wykonane dwie zmiany. Boisko opuścili Lewandowski i Pastusiak, a w ich miejsce weszli Kwiatkowski i Żegliński. Już od początku, nasi gracze starali się narzucić swoje warunki czego efektem były kolejne groźne sytuacje stwarzane przez naszych zawodników. W 60 minucie doskonałym prostopadłym podaniem popisał się Kwiatkowski i Pawłowi Jabłońskiemu wystarczyło tylko uderzyć obok bramkarza. Chwilę później w akompaniamencie naszych niezawodnych kibiców został zmieniony przez Jakuba Lesiaka. Wraz z upływem czasu przewaga naszej drużyny była coraz bardziej widoczna. Bardzo dobre uderzenie Kwiatkowskiego nieznacznie minęło spojenie słupka z poprzeczką. W 70 minucie miała miejsce ostatnia zmiana, Jasińskiego zastąpił Zawadzki i już minutę później mógł się cieszyć ze strzelonej bramki. Kolejne minuty to dalsza dominacja naszej drużyny. Bardzo dobre uderzenie Żeglińskiego trafiło w słupek, uderzenie Zawadzkiego obronił bramkarz, a niemalże pewną bramkę Pomarańskiego zniweczył obrońca. W ostatnich minutach wynik ustalił Artur Dębiec, który wbił piłkę wyłożoną przez Kwiatkowskiego.
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych zawodników. Przeważaliśmy pod każdym względem. Wynik 4-0 na korzyść naszej drużyny nie oddaje w całości przebiegu spotkania. Cieszy dobra gra i czyste konto w kolejnym meczu. W najbliższą środę do Ożarowa przyjeżdża drużyna z Przasnysza, która podobnie do nas ma komplet punktów. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na boisko przy ulicy Poznańskiej 123 na godzinę 17.30.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat