Zwycięstwo z Mławianką PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2015-08-16
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Do spotkania przystąpiliśmy z trzema zmianami w składzie. W miejsce Bartosza Pieca, Dominika Midaka i Pawła Jabłońskiego zagrali Michał Ignaciuk, Wiktor Żegliński i Krystian Lewandowski.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 2
KS Ożarowianka 2015-08-15, Ożarów Maz.
Sobota godz. 17:00
KS Ożarowianka - Mławianka Mława
1 : 0 (0 : 0)
Widzów: około 150
Pogoda: około 30' C

Bramki KS Ożarowianka : 53' Łukasz Jasiński
Zmiany KS Ożarowianka : 65' Łukasz Jasiński Marcin Zawadzki, 75' Bartosz Kwiatkowski Stefan Trawiński, 80' Krystian Lewandowski Jakub Lesiak, 83' Michał Ignaciuk Dominik Midak
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Wiktor Żegliński, Bartosz Kwiatkowski, Krystian Lewandowski, Jakub Pastusiak, Bartłomiej Pomarański, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Michał Ignaciuk, Łukasz Frączek , Artur Dębiec Rezerwowi: Paweł Feliciak, Marcin Zawadzki, Michał Wiweger, Stefan Trawiński, Dominik Midak, Jakub Lesiak, Paweł Jabłoński
Zobacz:     WYNIKI 2 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pierwsza połowa spotkania nie była porywającym widowiskiem. Obie drużyny nie stworzyły sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Ożarowianka  miała trzy godne odnotowania sytuacje. Pierwszą Wiktor Żegliński po zagraniu Jakuba Pastusiaka. Druga to próba Rafała Kalbarczyka z rzutu wolnego i ostatnia sytuacja była autorstwa Bartosza Kwiatkowskiego. Goście z Mławy mieli dwa niegroźne strzały w kierunku naszej bramki.

Druga odsłona spotkania dostarczyła nam dużo więcej emocji. Goście w pierwszych 10 minutach przejęli inicjatywę nad spotkaniem i stworzyli sobie okazję do zdobycia bramki. Pierwsza miała miejsce w 48 minucie po rzucie rożnym i uderzeniu przewrotką napastnika z Mławy, sędzia główny uznał, że przy strzale noga została zbyt wysoko podniesiona. W obrębie strzału było naszych dwóch zawodników. 3 minuty później była kolejna sytuacja, ale nie zakończona zdobyciem bramki. Bramka padła w 54 minucie. Po groźnej kontrze, w dobrej sytuacji znalazł się Wiktor Żegliński, niestety nie trafia czysto w piłkę, dobija Łukasz Jasińśki, jego strzał ląduje na poprzeczce, ale druga próba już znajduje drogę do bramki. Od tego momentu przewagę w posiadaniu piłki miała Mława. Natomiast nasza drużyna wyprowadzała groźne kontry. 3 kolejne wyśmienite sytuacje mieli Wiktor Żegliński wraz z Bartoszem Kwiatkowskim, Krystian Lewandowski i ponownie Wiktor Żegliński. Mławianka jedyną groźną sytuację miała pod koniec spotkania, po uderzeniu z okolic 30 metra piłka minimalnie minęła naszą bramkę.

Podsumowując, w tym spotkaniu nasza drużyna zostawiła dużo zdrowia na boisku przeciwko bardzo wymagającemu rywalowi. Goście dużo krwi napsuł nam przy stałych fragmentach gry, ale nasza defensywa spisywała się doskonale, uniemożliwiając zdobycie bramki. Na minus na pewno skuteczność naszych zawodników. Oby w następnych spotkaniach było zdecydowanie lepiej. Niestety sędziowie nie dostosowali się poziomem do dwóch grających drużyn, myląc się w jedną i drugą stronę. Kolejne spotkania rozegramy w niedziele (23.08) z zespołem Naprzód Skórzec.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat