Sparing z Startem Otwock PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2014-02-13
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
START OTOWCK – OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ. ( 3 - 0 ) 4 – 1

Pierwszy mecz kontrolny przegraliśmy z III ligowym Startem Otwock. Jedyną bramkę dla Ożarowianki zdobył Patryk Wasilewski. Przeciwnicy rozegrali już kilka meczów w tym okresie przygotowawczym, natomiast nasza drużyna tym spotkaniem rozpoczęła serię sparingów. Zawodnicy z Otwocka zdecydowanie dominowali w tym meczu, czego efektem były 4 zdobyte bramki. Po naszych zawodnikach widać było, że są w trakcie ciężkich przygotowań do rundy rewanżowej. Miejmy nadzieję że odpowiednia forma przyjdzie na ligę. Kolejny mecz kontrolny rozegramy z Przyszłością Włochy w Ursusie w sobotę (15.02) o godz. 15.00

I połowa: Michał Kłusek, Krzysztof Kalbarczyk, Bartosz Piec, Bartłomiej Pomarański, Dariusz Kosiński, Maciej Soroka, Łukasz Frączek, Łukasz Jasiński, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Jabłoński ( Dominik Trepiak 30’ ), Paweł Milankiewicz.

II połowa: Michał Kłusek, Krzysztof Kalbarczyk, Marek Ignaciuk, Damian Borowiec, Damian Daczyński, Dominik Midak, Krystian Lewandowski, Paweł Radzikowski, Filip Błoński, Dominik Trepiak, Patryk Wasilewski. 

Nieobecni: Michał Ignaciuk, Marcin Zawadzki, Bartłomiej Sidorski, Rafał Kalbarczyk, Robert Chojecki, Kamil Melich. 

Bramki: Patryk Wasilewski 70’.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat