U 12 wygrywa z Brwinowem PDF Drukuj E-mail

Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-12 gr.VII       Kolejka: 5
Sobota godz. 11:00
KS Ożarowianka - Naprzód Brwinów
5 : 2
Naprzód Brwinów

Bramki KS Ożarowianka : 1' Jakub Dziubak, 28' Jakub Maciejczuk, 35' Seweryn Bieniek, 59' Jakub Dziubak, 64' Filip Chudzik
Skład : Mikołaj Kaczmarczyk, Seweryn Bieniek, Filip Chudzik, Mikołaj Plichta (K), Adam Ziółkowski, Bartosz Zawadzki, Jakub Dziubak, Bartosz Amerlik, Kuba Wyciszkiewicz, Jakub Maciejczuk
Zobacz:     WYNIKI 5 KOLEJKI        TABELE LIGI

Mecz w porównaniu z zeszłego tygodnia rozpoczął się dla nas fantastycznie. już w pierwszej minucie piłkę do siatki Brwinowa wpakował Dziubak. W 28 min. spotkania po raz drugi bramkarza Brwinowa pokonał rezerwowy Maciejczuk. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 i mogliśmy kontrolować grę. Druga trzydziestka rozpoczęła się dla nas fantastycznie, 35 min. gola strzela Bieniek i mamy 3:0. Dekoncentracja naszych zawodników spowodowała strzeleniem w 41 i 43 minucie 2 goli przez Brwinów z czego pierwszy gol strzelony został przez zawodnika znajdującego się na pozycji spalonej i zrobiło się nerwowo. W 64 min. pięknym strzałem piłkę w siatce umieścił Chudzik a wynik meczu ustalił w 59 min. Dziubak. Chłopaki zapomnieli już o porażce z zeszłego tygodnia i zagrali naprawdę dobry mecz. BRAWA dla całego zespołu. Następny mecz też u nas 12.10.2013 o godz. 10:00 z Raszynem.