Ciężka przeprawa w stolicy. PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2013-09-05
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
      Do spotkania z Okęciem Warszawa przystąpiliśmy z trzema defensywnymi pomocnikami oraz trójką zawodników operujących bardziej ofensywnie, którymi byli Bartosz Kwiatkowski, Michał Ocipka i Paweł Milankiewicz.

Sezon: 2013 - 2014       Liga: IV liga gr. południowa       Kolejka: 6
Okęcie Warszawa 2013-09-04, Warszawa
środa godz. 17:00
Okęcie Warszawa - KS Ożarowianka
0 : 1 (0 : 0)
Widzów: 150
Pogoda: Słoneczna
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 80' Maciek Soroka
Kartki KS Ożarowianka : 63' Bartosz Piec, 82' Dariusz Kosiński
Zmiany KS Ożarowianka : 40' Krystian Lewandowski Michał Ignaciuk, 46' Paweł Radzikowski Bartłomiej Pomarański, 70' Bartosz Kwiatkowski Paweł Jabłoński Dominik Midak, 85' Maciek Soroka
Skład KS Ożarowianka : 1 Michał Kłusek, 79 Michał Ocipka, 23 Paweł Milankiewicz, 21 Maciek Soroka, 20 Dariusz Kosiński, 18 Bartosz Piec, 15 Bartosz Kwiatkowski, 14 Rafał Kalbarczyk (K), 8 Paweł Radzikowski, 7 Krystian Lewandowski, 2 Krzysztof Kalbarczyk Rezerwowi: 3 Mateusz Lewandowski, 6 Michał Ignaciuk, 11 Paweł Jabłoński, 12 Robert Chojecki, 16 Dominik Midak, 28 Bartłomiej Pomarański, 99 Filip Błoński
Zobacz:     WYNIKI 6 KOLEJKI        TABELE LIGI

      Pierwsza połowa rozpoczęła się bardzo spokojnie zarówno z jednej jak i drugiej strony. Gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Pierwsi, dogodną sytuację w meczu, stworzyli sobie zawodnicy z Warszawy. W 15 minucie gry napastnik gospodarzy strzelał głową z 5 metra ale, na szczęście, piłka minęła słupek naszej bramki. Minęły 3 minuty i nasza drużyna oddała pierwszy strzał, który okazał się bardzo niecelny. Wykonawcą był Bartosz Kwiatkowski. W 21 minucie meczu Okęcie przeprowadziło swoją najgroźniejszą akcję. Po dobrze rozegranej kontrze napastnik drużyny przeciwnej strzelał po krótkim rogu z okolicy 7 metra. W tej sytuacji znakomitym refleksem popisał się Michał Kłusek. Do końca tej części gry żadna z drużyn nie stworzyła sobie więcej dogodnych sytuacji bramkowych z gry. Oba zespoły miały po jednym groźnym rzucie wolnym, z których jednak też nic nie wynikło. W 40 minucie plac gry musiał opuścić Krystian Lewandowski z powodu kontuzji. Zastąpił go Michał Ignaciuk.

      Do drugiej części przystąpiliśmy z jedną zmianą w składzie - za Pawła Radzikowskiego pojawił się Bartłomiej Pomarański. Jednocześnie zmieniło się ustawienie. Zagraliśmy z dwoma napastnikami (Michał Ocipka i Paweł Milankiewicz) oraz dwójką defensywnych pomocników (Maciej Soroka i Rafał Kalbarczyk). Ta część spotkania wyglądała dużo lepiej w naszym wykonaniu niż poprzednia. Pierwszą sytuację sprowokowali sami zawodnicy Okęcia. Nieporozumienie bramkarza z jednym z obrońców mogło przynieść nam bramkę ale w ostatniej chwili bramkarz wybił piłkę z linii bramkowej. W 67 minucie Paweł Milankiewicz, po kontrze, oddał dość niecelny strzał. Kolejną groźną kontrę powstrzymali zawodnicy ze stolicy brzydkim faulem na Michale Ocipce.

      Kluczowa w tym spotkaniu była 80 minuta meczu. W polu karnym fantastycznie zachował się Paweł Jabłoński, jednak został sfaulowany. Pewnym egzekutorem jedenastki był Maciej Soroka. Pod koniec spotkania nasza drużyna już tylko broniła wyniku. Jeszcze gospodarze stworzyli sobie znakomitą sytuację - na 7 metrze znalazł się jeden z zawodników Okęcia i gdy już chciał oddawać strzał wspaniałą interwencją popisał się Dariusz Kosiński, ratując nasz zespół. W ostatniej minucie spotkania mieliśmy jeszcze groźną kontrę lecz ostatecznie zabrakło ostatniego poddania.

      Mecz ten był bardzo ciężki. Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była dosyć słaba. Druga część gry było zdecydowanie lepsza, w naszym wykonaniu, czego efektem było kilka groźnych sytuacji oraz bramka zdobyta z rzutu karnego.

      W kolejnym spotkaniu KSO będzie podejmować zespół UKS Łady. Odbędzie się ono w sobotę 7 września 2013 r. o 16:30. Mecz ten będzie poprzedzony atrakcjami dla najmłodszych oraz pomeczowym grillem.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat