Czwarto ligowa Ożarowianka PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2013-08-08
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Drużyna seniorów K.S. Ożarowianki od sezonu 2013/2014 będzie występowała w IV lidze. Już na sześć kolejek przed końcem rozgrywek mogliśmy się cieszyć z awansu. Sukces jest tym większy gdyż zespół złożony jest z wychowanków klubu, zawodników od wielu lat związanych z Ożarowem oraz piłkarzy pochodzących z pobliskich miejscowości. Budowana od kilku lat drużyna w naturalny sposób rosła w siłę i na dzień dzisiejszy może być dumna ze swoich osiągnięć. W sezonie który zakończył się 23 czerwca zespół osiągnął 84 punkty na 90 możliwych do zdobycia, wyprzedzając drugi zespół o 17 punktów a trzeci o 22 punkty. Co dodatkowo pokazuje jak drużyna z Ożarowa zdominowała rozgrywki w lidze okręgowej sezonu 2012/2013. Kibice klubu mogą być zadowoleni ponieważ Ożarowianka ostatni raz przegrała w październiku 2011, natomiast na własnym obiekcie jest niepokonana od maja 2011. Kolejnym godnym odnotowania osiągnięciem tej drużyny jest maksymalna liczba wygranych a zarazem maksymalna liczba zdobytych punktów w jednej rundzie ( runda wiosenna 2013 ). Jedyną z ostatnich rzeczy jakich nie udało się osiągnąć to liczba zdobytych bramek w jednym sezonie, a brakowało naprawdę niewiele do magicznej granicy 100 bramek. Drużyna osiągnęła w całym sezonie 2012/2013 liczbę 99 bramek, co i tak jest fantastycznym osiągnięciem, który będzie ciężko poprawić. Należy również podziękować kibicom, którzy zawsze byli z drużyną i w tych gorszych jak i tych wspaniałych momentach. Miejmy nadzieję że kolejne wybitne osiągnięcia Ożarowianki będą kontynuowane w wyższej lidze. Do zobaczenia w sierpniu na stadionie przy ul. Poznańskiej.

Od lewej góry: Prezes Lech Toruszewski, Paweł Radzikowski, Marek Ignaciuk, Michał Ignaciuk, Robert Chojecki, Bartosz Piec, Michał Kłusek, Mateusz Lewandowski, Paweł Jabłoński, Krzysztof Kalbarczyk, trener Piotr Michalski.

Od lewej dół: Paweł Kamiński, Bartłomiej Sidorski, Kamil Melich, Rafał Kalbarczyk, Bartłomiej Pomarański, Maciej Soroka, Łukasz Jasiński, Bartosz Kwiatkowski, Damian Borowiec.

Oraz nieobecni: Krystian Lewandowski i Andrzej Paca.

Strona 1 z 3

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat