U-11 sezon zakończony PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2013-06-18
W kolejnym spotkaniu KSO pokonało na wyjeździe drużynę UKS Łady 4-1. Grząskie i małe boisko sprawiło troszkę kłopotów naszym chłopakom. Próby prostopadłych podań oraz akcji kombinacyjnych kończyły się niepowodzeniem, a na domiar złego utrata przypadkowej bramki wprowadziła lekką nerwowość. Wyrównał ładnym strzałem ,,POLUŚ’’ i od tego momentu Ożarowianka miała więcej miejsca na ,,swoją grę”. Kilka dobrych sytuacji podbramkowych i bramki ,,Polusia’’ i ,,Dziubasa”.
Łady – KSO 1:4  bramki zdobyli: Mikołaj Pol-2  Dziubak Jakub-2

Spotkanie z FC Komorów w Ożarowie miało wyrównany przebieg. Lekka przewaga KSO nie przynosiła efektu, a szybkie skuteczne kontry gości zmusiły naszych zawodników do odrabiania strat. Na szczęście chłopcy po raz kolejny pokazali charakter w czwartej kwarcie poprawili skuteczność doprowadzając do wygranej.
KSO – Komorów 5-3  Bramki zdobyli: Dziubak Jakub- 2  Grzybowski Mikołaj-1  Pol Mikołaj-1  Bieniek Seweryn-1

Ostatni ligowy mecz odbył się na boisku wicelidera w Lesznowoli na sztucznej murawie w promieniach upalnego słońca. Mimo niesprzyjającej aury chłopcy pokazali kibicom bardzo zacięte, wyrównane zawody. Ożarowianka po raz kolejny ,,goniła wynik” , jeszcze 5 minut przed końcem spotkania przegrywali 1:2(piękną bramkę ,,przewrotką” po dalekim rzucie piłki z autu zdobył Seweryn). Do wyrównania doprowadził w zamieszaniu podbramkowym Bartek Zawadzki, a w ostatniej minucie po dośrodkowaniu ,,Polusia” spokój w polu karnym zachował przesunięty do ataku ,,Ziółek”, mocnym strzałem doprowadził do wybuchu radości w obozie Ożarowianki.
Lesznowola – KSO 2:3 Bramki zdobyli: Seweryn Bieniek, Bartek Zawadzki, Adam Ziółkowski.

Podsumowując wiosna 2013 była bardzo udana dla zespołu U-11. Chłopcy tylko raz( mecz z niekwestionowanym liderem) zeszli z boiska pokonani, a w pozostałych potyczkach odnosili zwycięstwa (awans na 3 miejsce w tabeli). Widać że po jesiennych kłopotach z wejściem w rytm treningów w klasie sportowej oraz w klubie nie ma już śladu. Większa ilość zajęć z piłką przynosi oczekiwane efekty i gołym okiem widać postępy indywidualne chłopców co przekłada się na poziom gry. Za chwilę troszkę odpoczynku, a następnie obóz( 20.07- 27.07) na mazurach gdzie rozpocznie się przygotowanie do gry w ,,9”.