Laura pokonana PDF Drukuj E-mail
środa, 2013-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 25
KS Ożarowianka 2013-05-18, Ożarów Mazowiecki
Sobota godz. 17:30
KS Ożarowianka - Laura Chylice
1 : 0
Widzów: 200
Laura Chylice

Bramki KS Ożarowianka : 15' Bartosz Piec
Kartki KS Ożarowianka : 35' Bartłomiej Pomarański, 85' Bartłomiej Pomarański, 85' Bartłomiej Pomarański, 88' Michał Kłusek
Zmiany KS Ożarowianka : 65' Maciek Soroka Krystian Lewandowski, 80' Paweł Radzikowski Paweł Kamiński, 85' Paweł Jabłoński Mateusz Lewandowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartłomiej Sidorski, Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Pomarański, Paweł Radzikowski, Rafał Kalbarczyk (K), Bartosz Kwiatkowski, Maciek Soroka, Paweł Jabłoński, Łukasz Jasiński, Bartosz Piec Rezerwowi: Paweł Kamiński, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Robert Chojecki
Zobacz:     WYNIKI 25 KOLEJKI        TABELE LIGI


Początkowe fragmenty spotkania z niżej notowaną Laurą wyglądały na to, że te spotkania powinno być spacerkiem. Zanotowaliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale marnowali je nasi zawodnicy. W 15 minucie gry po rzucie rożnym pierwsza i zarazem ostatnią jak się później okazało zdobył Bartosz Piec. Kolejne minuty to cały czas ataki naszej drużyny które nie przynosiły żadnej zdobyczy bramkowej. Zespół Laury próbował kilka razy zagrozić naszej bramce ale bez większych sukcesów.


Druga połowa to już bardziej wyrównane spotkanie. Okazje były zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Momentami minimalnie większą przewagę mieli zawodnicy z Chylic. Szczególnie po drugiej żółtej kartce dla Bartłomieja Pomarańskiego, co w konsekwencji skończyło się czerwoną kartką i nasza drużyna musiała grać do końca spotkania w osłabieniu. Jednak wynik spotkania nie uległ już zmianie. Należy również podkreślić doping jak zgotowali nam zarówno kibice z Chylic jak i nasi wierni kibice. Oby częściej taka atmosfera była na trybunach, z szacunkiem dla zawodników z jednej jak i drugiej strony.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List


Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat