Kolejne zwycięstwo PDF Drukuj E-mail
środa, 2013-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 24
KS Raszyn 2013-05-11, Raszyn
Sobota
KS Raszyn - KS Ożarowianka
1 : 2
Widzów: 30
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 67' Rafał Kalbarczyk
Kartki KS Ożarowianka : 27' Krystian Lewandowski, 73' Damian Borowiec
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Paweł Radzikowski Marek Ignaciuk, 46' Krystian Lewandowski Łukasz Jasiński, 70' Paweł Jabłoński Damian Borowiec
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Rafał Kalbarczyk (K), Bartłomiej Sidorski, Bartosz Piec, Bartłomiej Pomarański, Paweł Radzikowski, Maciek Soroka, Bartosz Kwiatkowski, Krystian Lewandowski, Paweł Jabłoński, Kamil Melich Rezerwowi: Marek Ignaciuk, Damian Borowiec, Łukasz Jasiński, Robert Chojecki
Zobacz:     WYNIKI 24 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pierwsza połowa zakończona rezultatem remisowym, w wykonaniu naszej drużyny nie napawał optymizmem przed drugą połową. Obie bramki padły po stałych fragmentach gry. Piersi bramkę zdobyli zawodnicy z Raszyna. Po rzucie wolnym z lewej strony pola karnego z okolic 20 metra, bramkę zdobył ładnym uderzeniem po długim słupku jeden z zawodników gospodarzy. Nasza drużyna zdobyła swoją bramkę po rzucie rożnym w ostatniej minucie pierwszej połowy. Duża w tym zasługa bramkarza z Raszyna. Po dośrodkowaniu w rzutu rożnego przez nikogo nieatakowany bramkarz sam sobie wrzucił piłkę do bramki. Początkowa decyzja sędziów była kuriozalna, ponieważ w pierwszej chwili odgwizdali faul na bramkarzu, na szczęście po konsultacji z sędzią bocznym bramka została uznana. W tej części gry było dużo woli walki z jednej jak i drugiej strony.

Druga połowa przebiegała już pod dyktando naszej drużyny. Duża w tym zasługa lepszej gry w środkowej części boiska i kontrolowanie gry w tej części. Ożarowianka stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale dopiero po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Rafała Kalbarczyka nasza drużyna wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu, którego już nie oddali do końca meczu. Pomimo nieustających ataków drużyny gospodarzy szczególnie pod koniec spotkania. Kolejne zwycięstwo kolejne trzy punkty i nasza drużyna coraz bliżej IV ligi.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List


Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat