Zwycięstwo w meczu na szczycie PDF Drukuj E-mail
środa, 2013-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 23
KS Ożarowianka 2013-05-05,
Niedziela godz. 11:00
KS Ożarowianka - Perła Złotokłos
3 : 2
Perła Złotokłos

Bramki KS Ożarowianka : 15' Bartosz Kwiatkowski, 35' Łukasz Jasiński, 85' Paweł Jabłoński
Kartki KS Ożarowianka : 22' Damian Borowiec, 57' Bartosz Piec, 83' Michał Kłusek
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Damian Borowiec Bartosz Piec, 46' Bartłomiej Pomarański Krystian Lewandowski, 70' Paweł Radzikowski Mateusz Lewandowski, 85' Bartosz Kwiatkowski Marek Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Łukasz Jasiński, Bartłomiej Pomarański, Paweł Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski, Maciek Soroka, Paweł Radzikowski, Damian Borowiec, Rafał Kalbarczyk (K), Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski Rezerwowi: Bartosz Piec, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Marek Ignaciuk, Paweł Kamiński, Robert Chojecki
Zobacz:     WYNIKI 23 KOLEJKI        TABELE LIGIPoczątek spotkania mógł się okazać bardzo dobry dla naszego zespołu, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji. Pierwsza bramka padła w 15 minucie spotkania. Przytomnością umysłu w polu karnym wykazał się Bartosz Kwiatkowski nie dając szans bramkarzowi drużyny gości. Kilka minut później drużyna Perły wyrównała po rzucie wolnym z okolic 25 metra. Do drugiej bramki naszego zespołu gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska. W 35 minucie po dobrze wyprowadzonej kontrze w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Jasiński i po minięciu bramkarza zdołał umieścić piłkę w bramce praktycznie z zerowego kąta. Wydawało się że nasza drużyna ten wynik utrzyma ten wynik do przerwy. Niestety po ostatniej akcji w pierwszej połowie goście ponownie zdołali wyrównać. Po rzucie rożnym i błędzie arbitra zawodnicy Perły zdobyli bramkę do szatni.


W drugiej połowie widać było po naszych zawodnikach że im bardziej zależało na odniesieniu zwycięstwa niż drużynie gości. Perła stwarzała jedynie zagrożenie po stałych fragmentach gry a nasza drużyna raz po raz stwarzała sobie sytuację do zdobycia bramki. Dopiero w 85 minucie spotkania pięknym strzałem popisał się Paweł Jabłoński. Bramkarz w tej sytuacji mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem. Ostatnie minuty spotkania to umiejętne oddalanie gry jak najdalej od pola karnego i nieskuteczne próby zdobycie bramki przez zespół  Perły. Mecz na szczycie obfitował w dużą dawkę emocji, ostatecznie zakończonym zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

 

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat