U-13- zakończenie sezonu PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2013-06-10
PIŁKA NOŻNA - Młodziki
Na zakończenie sezonu graliśmy na ciężkim terenie w Osuchowie. W  pierwszym meczu ulegliśmy miejscowej drużynie 0-3 dlatego  drużyna  przystąpila z dużą motywacją do spotkania. Od pierwszej minuty było widać naszą pr  zewagę co udokumentowaliśmy strzeleniem 2 bramek ,autorem obydwu goli był dobrze dysponowany tego dnia Sebastian Nosarzewski. Niestety po 20 minutach  dobrej gry w ciężkim upale dało znać o sobie zmęcznie i do przewy przeciwnik  strzelil nam jedną bramkę. Po zmianie stron gra się wyrównała i po ewidentnym  błedzie sędziego straciliśmy gola, remisując ostatecznie spotkanie 2-2. Za rundę wiosenną należy pochwalić cała drużynę ,która zdecydowanie poprawiła swój wynik z rundy jesiennej w której odnieślismy 5 porażek zamieniając je na 3 przegrane mecze z trzema pierwszymi drużynami w tabeli obecnie. Również dorobek bramkowy z 14-31 uległ poprawie na 21-20.Słowa pochwały należa się chłopcom tym bardziej dlatego, że dokonali tego trenując 1 raz w tygodniu przez całą zimę od początku grudnia do końca marca. Oby tak dalej.