Pierwsze wiosenne zwycięstwo PDF Drukuj E-mail
środa, 2013-05-01
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 20
KS Ożarowianka 2013-04-13, Ożarów Mazowiecki
Sobota godz. 17:00
KS Ożarowianka - Ryś Laski
3 : 0
Widzów: 150

Bramki KS Ożarowianka : 17' Maciek Soroka, 26' Maciek Soroka, 44' Łukasz Jasiński
Kartki KS Ożarowianka : 5' Michał Kłusek, 70' Bartłomiej Sidorski, 90' Mateusz Lewandowski
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Maciek Soroka Krystian Lewandowski, 46' Paweł Jabłoński Bartosz Kwiatkowski, 62' Rafał Kalbarczyk Paweł Radzikowski, 70' Kamil Melich Mateusz Lewandowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Kamil Melich, Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Damian Borowiec, Maciek Soroka, Rafał Kalbarczyk (K), Bartłomiej Pomarański, Bartosz Piec, Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski Rezerwowi: Paweł Radzikowski, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Kamiński, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 20 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pierwsze minuty spotkania nasza drużyny wydawała się lekko zdezorganizowana, czego efektem była żółta kartka dla naszego bramkarza za faul poza polem karnym. Dopiero od 10 minuty nasza drużyna zaczęła łapać rytm gry. Po dwóch nieskutecznych strzałach Bartosz Pieca i Rafała Kalbarczyka, w 17 minucie gry pierwszą bramkę zdobył Maciej Soroka pod stałym fragmencie gry uderzeniem z 25 metra.  Kolejne dwie sytuacje powinny przynieść nam kolejne dwie bramki. Niestety pierwsza z nich zakończyła się niepowodzeniem, późne decyzje podejmowane przez Łukasza Jasińskiego i Pawła Jabłońskiego uchroniły drużynę z Lasek przed utratą ramki. W 26 minucie druga z sytuacji zakończyła się bramką. Drugą bramkę zdobył Maciej Soroka po przelobowaniu bramkarza głową z 16 metra.  Naz środkowy pomocnik dostał perfekcyjne podanie od Bartosz Pieca. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do końca pierwszej połowy. W 44 minucie wynik na 3 – 0 podwyższył Łukasz Jasiński, po nieudanej pułapce ofsajdowej, drugi strzelec naszej drużyny miał ułatwione zadanie, ponieważ Kamil Melich zagrał tak że „ Jasiek ” musiał tylko dołożyć nogę do pustej bramki.

Na drugą połowę zespół wyszedł zrelaksowany po osiągnieciu dobrego wyniku w pierwszej połowie. W tej części gry nikomu nie udało się pokonać bramkarza drużyny gości. Ale warte odnotowania było kilka akcji, które nasz zespół przeprowadził. Pierwsza z nich miała miejsce w 58 minucie, w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Melich, który nie potrzebnie jeszcze próbował zagrywać do kolegi z drużyny, powinien w tym momencie sam kończyć tak dobrą sytuację. W 80 minucie Damian Borowiec na połowie boiska rozpoczął akcje która mogła zakończyć się bramką, ale prawdopodobnie brak sił zadecydował o tym że strzał jaki oddał był zbyt lekki aby zdobyć kolejną bramkę.  Drużyna Rysia Laski miała jedną dobrą sytuację na bramkę honorową, w sytuacji sam na sam nie potrafił poradzić sobie zawodnik gości.

W pierwszej części gry nasz zespół zdołał osiągnąć taką przewagę, że w drugiej części gry mogliśmy sobie pozwolić na częściowe oddanie gry przeciwnikowi, pamiętając o tym że w środku tygodnia czeka nas kolejny mecz. Drużyna zagrała ze spokojem i pewnie pokonała znacznie niżej notowaną drużynę gości.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List


Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat