U-12 z Tarczynem PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-10-22
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

W niedziele rano rozegrany został mecz Ligi  Młodzików u-12 pomiędzy drużynami Ożarowianki i Tarczyna. Pierwszy raz w tej  rundzie trener miał do dyspozycji wszystkich zawodników zatem liczyliśmy na  dobry mecz w wykonaniu naszych chłopców tym bardziej że do bramki po chorobie i  kilku meczach przerwy wrócił Maciek Malinowski-Hryciuk. Spotkanie zaczęło się od naszych ataków po kilku składnych akcjach upragnioną bramkę z rzutu wolnego zdobył Michał Piestrzyński. 1:0 dla Ożarowianki . Cała pierwsza połowa to huraganowe ataki drużyny Ożarowianki 10 celnych oddanych strzałow na bramkę w jeden słupek nie poprawiły naszego dorobku bramkowego co gorsza po jednej z kontr goście zdołali wyrównać wynik na 1:1. Po przerwie mecz się wyrównał.

Po jednej z akcji drużyna gości objęła prowadzenie 1:2. Już minutę później po ładnej akcji całego zespołu bramkę wyrównującą zdobył Michał Piestrzyński i było 2:2. W ostatnich minutach Goście zepchnęli nas do obrony lecz gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem na minutę przed końcem spotkania goście strzelili zwycięskiego gola  i wynik brzmiał 2:3. Podczas doliczonego czasu gry w ostatniej akcji meczu Michał Piestrzyński minął 2 przeciwników wpadł w pole karne i oddał silny strzał z ostrego kąta niestety niecelny. Może gdyby podawał do lepiej ustawionego w tej akcji  Kamila Gołębiewskiego lub Kamila Musiała zakończyło by się remisem 3:3. A tak końcowy wynik brzmiał niestety 2:3. Ale trzeba pochwalić chłopców bo rozegrali chyba najlepszy mecz w tej rundzie i widać że jeżeli wszyscy są zdrowi można już podjąć walkę z drużynami grającymi
w  naszej lidze.

Pogoń Grodzisk - Ożarowianka 11:1
Tydzeń wcześniej natomiast nasza drużyna zmierzyła się z Pogonią Grodzisk. Niestety drużyna Pogoni nie dała nam żadnych szans i będąc lepsza pod każdym aspektem gry zasłużenie wygrała 11:1.