U-11 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2012-10-19
PIŁKA NOŻNA - Żacy
Kolejne spotkanie drużyna U-11 rozegrała na boisku lidera w Nowej Wsi. Wynik 0-6 mówi swoje lecz w tym przypadku nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Ożarowianka grała ambitnie w defensywie oraz próbowała podaniami wyprowadzać akcje ofensywne. Co jest ważne zawodnicy KSO bardzo przyzwoicie radzili sobie w pojedynkach indywidualnych z przeciwnikami zarówno w defensywie jak i w ofensywie.  Podsumowując postawiliśmy silny opór liderowi, prowadząc wyrównaną grę. Chwile zagapienia( 2 bramki w 1 kwarcie w ciągu 2 minut oraz 2 bramki w 4 kwarcie w ciągu 1 minuty) zadecydowały o tak przekonującym wyniku.

Następny mecz odbył się w Ożarowie a przeciwnikiem był zespół UKS Łady. Zawodnicy podtrzymali dyspozycje z przed tygodnia i gra mogła się podobać. Dwie kwarty to przewaga KSO potwierdzona ładną bramką płaskim strzałem z dystansu Kuby Dziubaka. Kolejne 30 minut to otwarta gra, dwóch drużyn, próby akcji kombinacyjnych oraz sytuacje bramkowe szczególnie ze strony Ożarowianki. Bramki Mikołaja Plichty (jeszcze dwuktrotnie trafiał w poprzeczke) , Mikołaja Grzybowskiego , Seweryna Bieńka potwierdziły przewagę KSO. Wynik 4-1, zwycięstwo z wyżej notowanym przeciwnikim, dobra postawa zawodników, aby tak częściej.