Ożarowianka - Skra Obory 3 : 1 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2004-09-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

12 września br. mieliśmy V kolejkę rozgrywek Ligi Okręgowej. Piłkarze "Ożarowianki" rozegrali niedzielny mecz znów u siebie na nowiuteńkiej murawie. Gościliśmy "Skrę - Obory". Mecz rozpoczął się punktualnie o 16:30. Do przerwy było 1:1. Później niebo tak spochmurniało, że musiały zapłonąć stadionowe lampy. W drugiej połowie nasi strzelili jeszcze dwa gole i tak już zostało: KS Ożarowianka - Skra Obory 3 : 1.
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Jaczyński Jacek (1), Orlikowski Adam (2)

Mimo nie najlepszej pogody mecz oglądała znaczna rzesza kibiców i to kibiców pierwszej kategorii, tzn. strojnych w klubowe barwy (żółte koszulki), wyposażonych w trąbki i witaminy, żywo dopingujących naszych piłkarzy.

Pierwsza bramka padła po pięknym strzale z rzutu wolnego. Normalnie stadiony świata :). Rzut wolny podyktowany tuż za linią pola karnego, po faulu na Arturze Bieńko wykorzystał Jacek Jaczyński uderzając bezpośrednio na bramkę.

Wyróżniającym się piłkarzem w szeregach gospodarzy - poza strzelcami bramek - był zawodnik z numerem '2' Maciej Laska. Pewnie interweniował w obronie, wykonywał dużo celnych długich podań, kierował drużyną jak przystało na kapitana.

Na nieszczęście dla nas po stracie gola przebudzili się piłkarze Skry. Przeprowadzili kilka groźnych akcji, z których w jednej udało się wymanewrować naszych obrońców. Po ładnej akcji goście wyrównali stan meczu .

Po przerwie gospodarze, wyraźnie ożywieni, zaatakowali bardziej zdecydowanie chcąc jak najszybciej strzelić kolejną bramkę. Drugiego gola, pięknym strzałem zza linii pola karnego w okienko, zdobył dla Ożarowianki grający trener Adam Orlikowski. Normalnie znów stadiony świata :).

Bramkarz gości Andrzej Gosłowski mimo nie najwyższego wzrostu, radził sobie całkiem nieźle jednak przy tak precyzyjnych uderzeniach i wysoko bitej piłce nie miał zbyt dużo do powiedzenia.

Trzecia bramka, również autorstwa Adama Orlikowskiego, padła po składnie przeprowadzonej kontrze i technicznym strzale z linii pola karnego.

Zasłużone zwycięstwo KS "Ożarowianka". Cieszymy się i GRATULUJEMY.

Gość, 2004-10-12 14:26:46

pozdrowienia dla:Mary,p.Orlikowskiego,Pumy,Macka.Pozdrowienia dla reprezentacji 3klgim.Od WIELBICIELEK

ZiOmBeL
Gość, 2004-09-15 23:17:07

Witam,zapraszam jutro z aparatem na mecz derbowy pomiędzy Ożarowianką-F.C.Płochocin,co prawda kontrolny,ale prestiżowe spotkanie dla obydwu drużyn:)Pozdrawiam!

mecz
Gość, 2004-09-15 16:51:26

Witam.
Nic nie obiecuję ... ale postaram się wpaść przynajmniej na trochę z aparatem.
Pozdrawiam
JJ

Pytanie
Gość, 2004-09-15 15:37:54

Gram w Ożarowiance.stoję na bramce carlos pruna wraz z kolegami:przemek (pączek) daniel(gąszczyk)carlos(pruniok) mamy pytanie czy będziemy w internecie przyjdżcie na mecz rocz.94 o 9:00w sobotę.