Porażka B klsy PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-10-15
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Nie udało się odnieść kolejnego zwycięstwa II Ożarowianki, pogromcami okazała się drużyna z Lesznowoli. Od samego początku widać było ze drużyna Gości nie przyjechała się tylko bronić, ale też atakowała. W pierwszej połowie zespół Ożarowianki częściej się bronił ataki, jakie przeprowadzała były chaotyczne i bez wiary w powodzenie.

  1. Jedna z nielicznych akcji Ożarowianki zakończyła się bardzo ładnym  strzałem Marka Ignaciuka niestety bramkarz Gości efektowną paradą wybija piłkę pozostałe akcje najczęściej kończyły się przed szesnastką bądź niecelnym  strzałem. Bramka dla Lesznowoli padła w 39 minucie po błędzie obrońców, którzy  nie potrafili wyprowadzić piłki, zagrana do przeciwnika piłka trafia na lewą stronę dośrodkowanie do niepilnowanego napastnika i celna główka z 5 metrów i bramka.W drugiej połowie mimo trzech zmian zespół Ożarowianki z  ogromnym trudem atakował większość piłek była niecelna w drużynę wkradła się bezradność, co skrzętnie wykorzystywali Goście. Każdy rzut z autu czy rzut rożny był maksymalnie przedłużany, Goście czekali na końcowy gwizdek a Ożarowianka ostatkami sił atakował, co nie przynosiło żadnych a Goście groźnie kontratakowali i w 75 minucie w mieli doskonałą sytuacje sam na sam na podwyższenie wyniku, lecz nie wykorzystali jej. Była to pierwsza porażka zespołu  z Ożarowianki po 7 zwycięstwach i jednym remisie przyszła zadyszka. W następnej  kolejce zespół pauzuje i miejmy nadzieje ze kryzys szybko minie.
  2. Skład: Michał Toruszewski, Piotr Strzelecki, Mateusz Lewandowski, Piotr Bartosik, Grabarczyk Adam Jezierski Jakub(od 46 min Kwiatkowski Dominik), Łupiński Piotr, Ignaciuk Marek(od 46 min Lewandowski Krystian), Stefaniak Grzegorz (od 46 min Dobosh Oleksandr), Smoliński Wojciech, Pech Mateusz.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat