Kolejna wygrana U-13 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-10-15
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

Drużyna rocznika 2000 udała się na wyprawę do Radziwiłłowa gdzie podejmowała miejscowy Relax. Od początku spotkania przewaga naszej ekipy nie podlegała dyskusji. Po kilku ciekawych akcjach udało nam się udokumentowac przewagę strzelając dwie bramki. Pierwszą zdobył Sebastian Nosarzewski, druga była dziełem Arka Tora. Takim wynikiem zakończyła sie pierwsza połowa.

Mimo dwubramkowego prowadzenia na drugą połowę chłopcy wyszli z chęcią strzelenia kolejnych goli. Udało nam się to dwukrotnie.  Trzecią bramkę strzelił najlepszy zawodnik spotkania Maciek Modzelewski.Czwartą dołożył nowy nabytek drużyny Karol Rogowski. Stworzyliśmy jeszcze trzy, cztery sytuacje stuprocentowe którychnie zdołaliśmy wykorzystać. Wynik 4-0 możemy więc uznac za najmniejszy wymiar kary. Warto dodac że cała linia obrony dyrygowana przez Marcina Bąka spisywała się znakomicie o czym najlepiej świadczy fakt, że przeciwnik stworzył sobie jedną grozną sytuację i to ze stałego fragmentu gry.