Zwycięstwo nad Spartą PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-10-08
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Kolejnym przeciwnikiem Ożarowianki była Sparta Tarczyn drużyna, która u
siebie nie przegrała żadnego spotkania, odnosząc trzy zwycięstwa. Mecz lepiej zaczęli Goście, którzy byli lepiej zorganizowani i już w 10 minucie Pech Mateusz  zdobywa swoją 8 bramkę.

Kolejne minuty to festiwal marnowanych  sytuacji najpierw  Pech Mateusz później Radzikowski Paweł nie dali  rady  pokonać bramkarza mając stuprocentowe sytuacje. Gospodarze w  pierwszej połowie nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Michała  Toruszewskiego, co było wynikiem bardzo dobrej gry  obrońców. Druga  połowa meczu to ataki Sparty i kontra
Ożarowianki, w której  Gąszcza  Marcina w 50 minucie zdobywa bramkę na 2:0. Po stracie bramki  Gospodarze  ruszyli do odrabiania strat a Ożarowianka kontrowała i marnowała wyśmienite  sytuacje Pech Mateusz i Smoliński Wojciech nie
wykorzystali, co najmniej pięciu  sytuacji sam na sam. Sparta starała  się atakować niestety jej ataki nie  stanowiły żadnego zagrożenia  dobrze zorganizowana obrona Ożarowianki radziła  sobie bez problemu z atakami. Jedyną bramkę Gospodarze zdobyli po rzucie wolnym i bezpośrednim strzale z 19 metrów.
Skład: Toruszewski Michał, Strzelecki  Piotr ( od 46 min Jarczewski Kamil), Grabarczyk Adam (od 46 min Jówko Maciej),  Bartosiak Piotr, Smoliński Wojciech, Łupiński Piotr, Jezierski Jakub(od 46 min  Dobosh Oleksandr), Lewandowski Mateusz, Radzikowski Paweł, Pech Mateusz, Gąszcz  Marcin.
Bramki: Pech Mateusz 10 min. Gąszcz Marcin 50 min.