Wygrana z Raszynem PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2012-10-02
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Po środowym remisie w Złotokłosie, drużyna Ożarowianki podejmowała u siebie drużynę KS Raszyn, dotychczas plasującą się na 6 miejscu w lidze. Tym razem, trener Piotr Michalski nie był już zmuszony do eksperymentów w składzie, więc Ożarowianka zaczęła  ten mecz w następującym zestawieniu: w bramce stanął Michał Kłusek, formację defensywną tworzyli Bartłomiej Sidorski, Krzysztof Kalbarczyk, Michał Ignaciuk i Bartosz Piec, w środku pola zagrali Rafał Kalbarczyk i Maciej Soroka, a za strzelanie bramek odpowiedzialni byli Paweł Jabłoński, Kamil Melich, Łukasz Jasiński i Bartosz Kwiatkowski.


Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 9
KS Ożarowianka 2012-09-29, Ożarów Mazowiecki
Sobota godz. 16:00
KS Ożarowianka - KS Raszyn
4 : 0
Widzów: 100
KS Raszyn

Bramki KS Ożarowianka : 8' Kamil Melich, 13' Bartosz Kwiatkowski, 43' Kamil Melich, 60' Rafał Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Bartłomiej Sidorski Mateusz Lewandowski, 70' Michał Ignaciuk Paweł Kamiński, 70' Maciek Soroka Damian Borowiec, 70' Kamil Melich Kamil Komorowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartłomiej Sidorski, Krzysztof Kalbarczyk, Michał Ignaciuk, Bartosz Piec, Bartosz Kwiatkowski, Rafał Kalbarczyk, Maciek Soroka, Paweł Jabłoński, Łukasz Jasiński, Kamil Melich Rezerwowi: Mateusz Lewandowski, Paweł Kamiński, Damian Borowiec, Kamil Komorowski
Zobacz:     WYNIKI 9 KOLEJKI        TABELE LIGI

Jak na gospodarzy przystało już od pierwszych minut, gracze z Ożarowa narzucili swój styl gry. Wysoki pressing, przy jednoczesnej mądrej grze w obronie od początku, owocowały groźnymi sytuacjami pod bramką gości. Taki sposób gry dość szybko przyniósł gospodarzom korzyść w postaci bramki. Czysty odbiór w środku boiska, prostopadłe podanie za linię obrony do wbiegającego Łukasza Jasińskiego, wyłożenie piłki Kamilowi Melichowi i jest  1:0. Szybko strzelona bramka, dodała skrzydeł  drużynie z Ozarowa.  Już po chwili po błędzie obrony Łukasz Jasiński mógł strzelić bramkę, jednak „wykoleił” się o piłkę i z groźnej sytuacji nic nie wyszło. Nie zniechęciło to zawodników Ożarowianki, co poskutkowało kolejną bramką. Dobre podanie z głębi pola otrzymał Paweł Jabłoński, zakręcił obrońcą, zagrał wzdłuż bramki, podanie przedłużył jeden z napastników, a nabiegający z drugiego skrzydła Bartosz Kwiatkowski uderzył do pustej bramki. Ożarowianka nadal atakowała, a wszelkie próby gości na odwrócenie sytuacji na boisku kończyły się na parze środkowych obrońców KSO. W jednej z niewielu sytuacji gości, po zagraniu z rzutu rożnego, piłkę z lini bramkowej wybił jeden z zawodników Ożarowianki. Wraz z upływem czasu coraz bardziej zarysowywała się przewaga piłkarzy z Ożarowa. W międzyczasie bardzo groźny strzał z rzutu wolnego oddał Rafał Kalbarczyk, jednak bramkarz odbił piłkę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy udało się podwyższyć wynik. Dokładne rozegranie w środku pola wyprowadziło dwójkę napastników do sytuacji dwóch na jednego, którą wykończył zewnętrzną częścią stopy Kamil Melich. Do przerwy Ozarowianka miała  więc wynik 3-0.

Drugą część gry Ożarowianka rozpoczęła z jedną zmianą. Bartłomieja Sidorskiego zmienił Mateusz Lewandowski. Nie zmieniło to jednak obrazu gry, gdyż nadal drużyna Ożarowianki była stroną przeważającą. Jednak ta połowa była pokazem nieskuteczności naszych zawodników. Swoje okazje marnowali wszyscy zawodnicy ofensywni Ożarowianki. „Najtrudniejszej” sztuki dokonał Łukasz Jasiński, który po minięciu bramkarza nie skierował piłki do pustej bramki, a jedynie obok słupka. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył potężnym strzałem z ok. 40 metrów Rafał Kalbarczyk. W międzyczasie doszło do kolejnych zmian w składzie gospodarzy. Na boisku, w miejsce Michała Ignaciuka, Kamila Melicha i Macieja Soroki, pojawili się Damian Borowiec, Kamil Komorowski i Paweł Kamiński.  Do końca meczu Ożarowianka nadal atakowała, ale nie przyniosło to kolejnych bramek.

Dzięki bardzo dobrej grze drużyna z Ożarowa wygrała 4-0, co w połączeniu z remisem dotychczasowego lidera ze Złotokłosu dało jej pozycję lidera rozgrywek. Sobotni mecz pokazał, że Ożarowiankę stać na bardzo dobrą grę przez cały mecz. Udało się także przedłużyć znakomitą serię spotkań bez porażki. 
Kolejne spotkanie już we wtorek ze Zniczem II Pruszków w ramach rozgrywek Pucharu Polski, natomiast nastepny mecz ligowy drużyna Ożarowianki rozegra przeciwko drużynie Laury Chylice na wyjeździe.

Serdecznie zapraszamy do dopingu i dziękujemy za wsparcie we wszystkich dotychczasowych meczach.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat