Kolejne zwycięstwo B klasy PDF Drukuj E-mail
sobota, 2012-09-29
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Kolejnym przeciwnikiem II drużyny Ożarowianki była ostatnia drużyna w tabeli Legion Pruszków. Mecz odbywał się na sztucznej nawierzchni co wpłynęło na jakość gry. Początek meczu to bardzo szybko zdobyta bramka już 7 minucie najlepszy snajper Ożarowianki Pech Mateusz znalazł się sam na sam z bramkarzem i zdobył swoją 6 bramkę w szóstym meczu. Kolejne upływające minuty to ataki Ożarowianki , która stwarzała sobie doskonałe sytuacje do podwyższenia wyniku niestety najpierw Pech Mateusz a następnie Łupiński Piotr w pojedynku z bramkarzem przegrywali. Goście sporadycznie atakowali w pierwszej połowie tylko raz poważnie zagrozili bramce Michała Toruszewskiego, co było bardziej wynikiem błędu obrońcy (zagranie do przeciwnika)  jak akcją gospodarzy. W pierwszej połowie wynik już nie uległ zmianie.
Druga połowa to chimeryczne ataki gospodarzy i kontra gości w 55 minucie Stefaniak Grzegorz po doskonałym podaniu Kwiatkowskiego Dominika (Breja)i pięknym płaskim strzale w długi róg podwyższa wynik na 2:0. Utrata bramki wyzwoliła nowe siły w gospodarzach i z jeszcze większą furią rzucili się do ataku odkrywając Swoje tyły niestety skuteczność gości pozostawia bardzo dużo do życzenia i doskonałej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Pech Mateusz. Jedyna bramka dla gospodarzy padła w 90 minucie po rzucie karnym, który był konsekwencją obrony piłki ręką nieuchronnie zmierzającej do  bramki przez Stefaniaka Grzegorza.
Skład:
Toruszewski Michał, Jarczewski Kamil, Łupiński Piotr, Smoliński Wojciech, Grabarczyk Adam, Kwiatkowski Dominik(od 65 min Jezierski Jakub), Pech Mateusz, Kalbarczyk Przemek(od 60 min Gąszcz Marcin), Dobosh Oleksandr(od 46 min Jówko Maciej), Stefaniak Grzegorz, Grzywacz Arek.

Bramki Pech Mateusz 7 minuta, Stefaniak Grzegorz 55 minuta.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat