Tylko remis PDF Drukuj E-mail
środa, 2012-09-26
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5
W ramach 6 kolejki podejmowaliśmy zespół Milana Milanówek. Do tego meczu przystąpiliśmy z jedną zmianą w składzie, w miejsce Krystiana Lewandowskiego do składu wskoczył Michał Ignaciuk. Jednocześnie wraz z tą zmianą, nastąpiło małe przetasowanie w ustawieniu. Michał Ignaciuk zagrał z Krzysztofem Kalbarczykiem na środku obronny, boki obrony to Bartłomiej Sidorski i Bartosz Piec, w środku pola zagrali Rafał Kalbarczyk, Maciej Soroka i Bartosz Kwiatkowski, ofensywne trio to Paweł Jabłoński, Kamil Melich i Łukasz Jasiński. 

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 6
KS Ożarowianka 2012-09-15, Ożarów Mazowiecki
Sobota godz. 16:30
KS Ożarowianka - Milan Milanówek
2 : 2
Widzów: 100
Milan Milanówek

Bramki KS Ożarowianka : 60' Łukasz Jasiński, 75' Rafał Kalbarczyk
Kartki KS Ożarowianka : 20' Michał Ignaciuk, 70' Krystian Lewandowski
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Michał Ignaciuk Krystian Lewandowski, 65' Paweł Jabłoński Kamil Komorowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Kamil Melich, Łukasz Jasiński, Bartosz Kwiatkowski, Maciek Soroka, Rafał Kalbarczyk (K), Paweł Jabłoński, Bartłomiej Sidorski, Krzysztof Kalbarczyk, Michał Ignaciuk, Bartosz Piec Rezerwowi: Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Paweł Kamiński, Kamil Komorowski, Piotr Staniak, Damian Borowiec, Paweł Radzikowski
Zobacz:     WYNIKI 6 KOLEJKI        TABELE LIGI
Pierwsza połowa minęła pod dyktando naszego zespołu. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji które niestety zostały zamienione na bramkę. W pierwszych 5 minutach w doskonałych sytuacjach znaleźli się, najpierw Bartosz Kwiatkowski, później Łukasz Jasiński. Pierwszy z naszych ofensywnych zawodników miał wyborną sytuacje w 3 minucie ale w znakomitej sytuacji przeniósł piłkę nad bramką. Z kolei drugi nasz zawodnik 2 minuty później w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Kolejna sytuacja to groźny strzał Pawła Jabłońskiego z 16 metra, bramkarz po tym strzale miał pewne problemy z wyłapaniem. Następna sytuacja miała miejsce w 35 minucie. Po podaniu Łukasza Jasińskiego w dobrej sytuacji znalazł się Bartosz Kwiatkowski, po uderzeniu piłki z powietrza z 7 metra, tylko instynktowna interwencja bramkarza uchroniła Milan od utraty bramki. Natomiast zespół gości w pierwszej połowie stworzył sobie trzy groźne sytuacje z czego dwie z nich zostały zamienione na bramkę. Najpierw w 16 minucie po strzale z 16 metra Dariusz Koźbiał uderzył po długim rogu nie dając naszemu bramkarzowi żadnych szans. Cztery minuty później tenże sam zawodnik po kontrze i strzale za 16 metra nie daje po raz kolejny szans Michałowi Kuskowi strzałem pod poprzeczkę. W ostatniej minucie również ten sam zawodnik uderzył na naszą bramkę na szczęście obok bramki. W pierwszej połowie na żółtą kartkę zapracował Michał Ignaciuk po niepotrzebnym faulu w okolicach pola karnego w 20 minucie.
Strona 1 z 5

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat