Mecze Towarzyskie Seniorów PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-08-13
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
KS Ożarowianka – GLKS Nadarzyn ( 1 : 1 )

I polowa: Michał Kłusek, Michał Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Piec, Maciej Soroka, Paweł Jabłoński, zawodnik testowany (1), Damian Borowiec, Paweł Radzikowski.

II połowa: Michał Kłusek, Michał Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk, Rafał Kalbarczyk ( Maciej Soroka 70’ ), Bartosz Piec, zawodnik testowany(1) ( Damian Borowiec 65’ ), zawodnik testowany (2), zawodnik testowany(3), Marek Ignaciuk. 

Bramki: Damian Borowiec 9’


Pierwszy mecz kontrolny odbył się w okrojonym składzie na liczne wyjazdy urlopowe naszych zawodników, jednocześnie była też możliwość sprawdzenia trzech młodych zawodników. Po tym meczy było widać że zawodnicy dopiero co zaczynali przygotowania do sezonu. Pierwszą bramkę zdobyła nasza drużyna, w 10 minucie gry na strzał zdecydował się Damian Borowiec ( zawodnik, który dołączył do nas podczas przerwy między sezonami ), po którym padła bramka. Trzeba przyznać że bramka, która padła była pięknej urody. Dalsza część meczu przebiegała raczej pod nasze dyktando, ale nie zabrakło walki o każdą piłkę i zaangażowania. W ostatnich minutach spotkania bramkę na wagę remisu zdobyli zawodnicy z Nadrzyna. Po zagraniu piłki ręką jednego z naszych obrońców sędzia podyktował rzut karny, który został zamieniony na bramkę. 

Piast Piastów – KS Ożarowianka ( 2 : 1 )

I połowa: Piotr Staniak, Marek Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski, Paweł Kamiński, Rafał Kalbarczyk, Maciej Soroka, Paweł Jabłoński, Piotr Bartosiak, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Jasiński

II połowa: Piotr Staniak, Marek Ignaciuk ( Paweł Kamiński 70’ ) Krzysztof Kalbarczyk, Maciej soroka, zawodnik testowany (1 ), Paweł Radzikowski, Rafał Kalbarczyk, Paweł Jabłoński ( Bartosz Kwiatkowski 65’ ) Łukasz Jasiński, Piotr Bartosiak ( Bartłomiej Sidorski 70’ ), zawodnik testowny ( 2 ).

Bramki: Łukasz Jasiński 25’, Bartosz Kwiatkowski 85’

W meczu z drużyną , która spadła z naszej ligi było widać przewagę naszej drużyny pod każdym względem ( technicznym, taktycznym i fizycznym ). Nasza drużyna stworzyła sobie dużo sytuacji, ale tylko jedną z nich udało się wykorzystać w pierwszej połowie. Po ładnej kontrze bramkę zdobył Łukasz Jasiński.  W końcówce pierwszej połowy ładną interwencję popisał się nowy bramkarz Piotr Staniak. Druga połowa zaczęła się od straty bramki nasze drużyny, po błędzie w ustawieniu zawodnika testowanego. W końcówce meczu zwycięsko bramkę zdobył Bartosz Kwiatkowski po składnej akcji całego zespołu. 


KS Ożarowianka – Zaborowianka Zaborów ( 1 : 0 )

I połowa: Piotr Staniak, Marek Ignaciuk , Bartłomiej Sidorski, Paweł Kamiński, zawodnik testowany ( 1 ), Michał Ignaciuk, Maciej Soroka, Piotr Bartosiak, Kamil Komorowski, Rafał Michalski, zawodnik testowany ( 2 )

II połowa: Michał Kłusek, Marek Ignaciuk ( Paweł Kamiński 70’ ), Krzysztof Kalbarczyk, Bartosz Piec, Bartłomiej Sidorski , Maciej Soroka ( Michał Ignaciuk 70’), Rafał Kalbarczyk, Paweł Jabłoński, Damian Borowiec, Piotr Bartosiak ( Kamil Komorowski 70’ ), zawodnik testowany (3 ), Łukasz Jasiński. 

Bramki: Maciej Soroka 30’

Mecz ten służył temu aby się przekonać czy nowi zawodnicy będą przydatni naszej drużynie na przestrzeni całego sezonu. Pierwszą połowę spotkania rozpoczęliśmy w mocno eksperymentalnym składzie z 3 nowymi zawodnikami w linii ofensywnej. W tej części gry padła jedyna jak się później okazało bramka tego spotkania. Zdobył ją Maciej Soroka, który umieścił piłkę w siatce strzałem z 20 metra. W drugiej części gry nasz zespół wystąpił z wieloma zawodnikami z pierwszej jedenastki poprzedniego sezonu. Niestety pomimo wielu okazji, które sobie stworzyli nasi zawodnicy nie udało się ani razu pokonać bramkarza z Zaborowa. 


KS Ożarowianka – Pogoń Grodzisk Maz. II ( 6 : 1 ) 

I połowa: Michał Kłusek, Marek Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk, Bartosz Piec, Damian Borowiec, Rafał Kalbarczyk, Paweł Radzikowski, Paweł Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski, Kamil Komorowski, Łukasz Jasiński. 

II połowa: Piotr Staniak, Krzysztof Kalbarczyk, Bartosz Piec, Paweł Kamiński, Bartłomiej Sidorski, Rafał Kalbarczyk ( Paweł Radzikowski 65’ ), Mateusz Lewandowski, Bartosz Kwiatkowski ( Paweł Jabłoński 65’), Piotr Bartosik, Damian Borowiec ( Kamil Komorowski 65’ ), Rafał Michalski. 

Bramki: Łukasz Jasiński 20’, Bartosz Kwiatkowski 35’, Bartosz Kwiatkowski 52’, Krzysztof Kalbarczyk 70’, Rafał Michalski 80’, Paweł Jabłoński 88’.


Ostatni sparing przed rozpoczęciem ligi dosyć pewnie wygraliśmy z drużyną którą jest jedną klasę rozgrywkową niżej. Nasza drużyna już od kilku tygodni znajduje się w treningu co było widać w tym meczu, było więcej klarownych akcji, zdecydowana przewaga pod względem taktycznym i fizycznym nad rywalem. Podczas tego spotkania wykorzystaliśmy dwa stałe fragmenty gry z wielu, które mieliśmy. Ten element gry może okazać się kluczowym w pierwszym spotkani naszej ligi. Miejmy nadzieję że taki sam sposób gry jak w tym spotkaniu zaprezentujemy za tydzień w meczu ligowym. Momentami zawodnicy z Grodziska nie potrafili przekroczyć własnej połówki, będąc pod ciągłym pressingiem naszej drużyny. Jedenastka, która wystąpiła w pierwszej połowie może być bardzo podobna do tej, która wybiegnie za tydzień w meczu z Ursusem II, ale o tym już zdecyduje trener naszej drużyny. 

W meczach kontrolnych naszej drużyny zabrakło trzech kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu. Krystiana Lewandowskiego, który doznał kontuzji podczas pierwszych treningów, Kamila Melicha, który dołączy do nas na początku tego tygodnia oraz Artura Toruszewskiego który doznał poważnej kontuzji w ostatnim meczu poprzedniego sezonu i prawdopodobnie całą rundę jesienną będzie starał się ją wyleczyć i wrócić do nas na wiosnę. Podsumowując mecze towarzyskie, najlepszym strzelcem okazał się Bartosz Kwiatkowski, natomiast najwięcej minut rozegrał Krzysztof Kalbarczyk, miejmy nadzieję że będą to nasze 2 mocne punkty naszej drużyny jeden w ofensywie drugi w defensywie. 
Jednocześnie zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz sezonu, który zostanie rozegrany w Ursusie w niedzielę o godzinie 11 z rezerwami pierwszego zespołu. Mamy nadzieję, że nasze mecze dostarczą kibicom wielu emocji i dużo radości spowodowanej naszą grą. A nasza drużyna postara się poprawić wynik z poprzedniego sezonu. 
 
  

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat