KS Ożarowianka - Olimpia II Warszawa 3 : 1 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2004-09-05

Niedzielne popołudnie, słońce przygrzewa, Ożarów pustoszeje, tłumy kibiców w drodze na wschód, po drodze wstępują po witaminy do „nocnego”, KS Ożarowianka rozpoczyna sezon na swoim nowiutkim boisku.
Na „trybunach” frekwencja nie najgorsza (zawsze może być lepiej), głównie młodzież, sporo rodzin z dziećmi, spora część lokalnych władz no i oczywiście My fotoreporterzy z Portaliku :). Wybiła 16:30 jeszcze tylko oficjalne otwarcie nareszcie równej, zieloniutkiej, idealnie przystrzyżonej nowej płyty boiska i piłkarze obu drużyn wbiegają na murawę gotowi do gry.

5. RYTEL Michał

Od początku spotkania inicjatywę mają gospodarze, częste ataki na bramkę Olimpii, jednak sporo niedokładności i mało celnych strzałów na bramkę. Około 20 minuty akcja Ożarowianki prawym skrzydłem dośrodkowanie i napastnik Marcin Zawadzki był tam gdzie powinien ... GOL !!! ... 1 – 0 dla miejscowych.

Dziesięć minut po strzeleniu bramki nasi piłkarze trochę odpuścili, na boisku zaczęli rządzić przyjezdni i to Oni stwarzali więcej groźnych sytuacji, w tym okresie gry piłkarze z Ożarowa ograniczali się do kontr ataków. Mimo przewagi goście nie strzelili bramki i Łukasz Kowalski zachował czyste konto w pierwszej połowie.

PRZERWA.
Przed rozpoczęciem spotkania wyrzucane były w stronę publiczności piłki, szczęśliwcy którzy złapali mogli wziąć udział w zawodach i wygrać nagrodę w postaci futbolówki. Wygrał Pan na zdjęciu :).

Druga połowa była dość wyrównana, okazje mieli zarówno goście jak i gospodarze, szczęście sprzyja lepszym :) więc po kolejnym rajdzie lewą stroną, dośrodkowaniu, Michał Rzepkowski pakuje piłkę do siatki ... GOL !!! Ożarowianka prowadzi 2 – 0 i całkowicie kontroluje sytuację.

Trzecia bramka padła również po dośrodkowaniu ze skrzydła, tym razem z prawej strony i pięknym strzałem głową popisał się wprowadzony po przerwie Marek Ignaciuk ... GOL !!! trzy do zera Olimpia bez szans na punkty. Do końca spotkanie przebiegało już w spokojnej atmosferze gościom udało się strzelić honorową bramkę, z naszej strony Artur Bieńko strzelił w poprzeczkę. Piłkarze Ożarowianki odnieśli zasłużone zwycięstwo i pną się w górę tabeli, miejmy nadzieję że wpadka z ostatniej środy już się nie powtórzą i Panowie Piłkarze powalczą o awnas.

Zebrana publiczność gromko oklaskiwała kolejne bramki i dobre akcje naszych piłkarzy, na pewno się nie zawiodła na widowisku i przyjdzie na kolejne meczy, do czego bardzo zachęcamy wszystkich zainteresowanych mniej lub bardziej. My na pewno będziemy :)

KS Ożarowianka - Olimpia II Warszawa 3 : 1
Bramki strzelili:
Zawadzki Marcin
Rzepkowski Michał
Ignaciuk Marek

Piłkarze z Płochocina pod wodzą nowego trenera, utrzymali pierwsze miejsce w swojej grupie gromiąc Guzovie Guzów.
FC Płochocin - Guzovia Guzów 8 : 1

wola górą
Gość, 2005-04-15 21:09:25

- czy rezerwowy Ożarowa J.J. z nr 17 jest podobny do piłkarza z I składu A.B. nr 17 i jaki nr ma rezerwowy J.M. ?
- dlaczego Ożarów mając dwóch piłkarzy + 1 z nr 17 strzelił tylko 3 bramki ?

W 3
Gość, 2005-04-06 22:17:44

Ten Pan z wąsem na trzeciej fotografii to kto ?
Pewnie się modli żeby piłka nie pękła po strzale w poprzeczkę, bo zapasowe porozdawali kibicom.